Іноземна мова

Андрійчук Мар’яна Володимирівна

– освіта вища, спеціаліст ІІ категорії, педагогічний стаж –  9 років.

Боднар Василь Михайлович

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - « старший учитель», педагогічний стаж – 30 років. Працює над методичною проблемою «Розвиток монологічного мовлення на уроках англійської мови». Керівник школи молодого вчителя.

Залога Іванна Іванівна

– освіта вища, спеціаліст ІІ категорії, педагогічний стаж –  10 років.

Івахів Данута Євгенівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - « старший учитель», педагогічний стаж – 44 роки. Працює над методичною проблемою « Організація самостійної роботи учнів на уроках французької мови».

Ковалів Леся Андріївна

– освіта вища, спеціаліст І категорії, педагогічний стаж – 15 років. Працює над методичною проблемою «Наочність на уроках іноземної мови».

Михалик Галина Михайлівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - «старший учитель», педагогічний стаж – 40 років. Працює над методичною проблемою «Розвиток ситуативного мовлення».

Михашула Людмила Зигмундівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - «старший учитель», педагогічний стаж – 36 років. Працює над методичною проблемою «Ситуативне мовлення на уроках іноземної мови». Керівник методичного об’єднання вчителів іноземної мови Бібрського методичного центру.

Сенишин Марія Сергіївна

– освіта вища, спеціаліст, педагогічний стаж – 3 роки. Працює над методичною проблемою «».

?????

????