Початкові класи

Баб’як Ірина Михайлівна

освіта – вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший учитель», стаж роботи - 27 років. Працює над методичною проблемою «Застосування ігрових технологій у початковій школі в умовах НУШ».

Базюк Марія Євгенівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - «вчитель – методист», педагогічний стаж – 44 роки. Працює над методичною проблемою «Театралізація як дієвий засіб соціалізації дитини в особистісно орієнтованому освітньому середовищі».

2008 рік - переможець ІІ етапу конкурсу «Учитель року» у номінації "Початкові класи".

Ватуляк Олександра Збиславівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії,педагогічне звання «старший учитель», педагогічний стаж – 30 років. Працює над методичною проблемою «Формування ключових компетентностей засобами інтерактивних технологій».

2011 рік - лауреат ІІ етапу конкурсу «Учитель року» у номінації "Початкові класи".

Гірняк Ірина Василівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне   звання   «старший учитель», педагогічний стаж – 38   років. Учитель   Любешківської філії. Працює над   методичною проблемою     «Використання технологій   критичного мислення на уроках в   початкових класах».

Гринус Оксана Степанівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - « старший учитель», педагогічний стаж – 33 роки. Працює над методичною проблемою «Використання технологій розвитку критичного мислення в процесі навчання молодших школярів».

Данилишин Надія Богданівна

– освіта вища, педагогічний стаж – 5 років. Працює над методичною проблемою «Розвиток критичного мислення молодших школярів шляхом впровадження інноваційних технологій».

Дацко Леся Йосифівна

освіта –вища, спеціаліст І категорії, стаж роботи – 34 роки. Працює над методичною проблемою «Інтерактивні методи навчання на уроках у початкових класах»

Ковальчук Олександра Романівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж – 32 роки. Працює над методичною проблемою «Організація роботи з дітьми з ООП»

Костирка Олеся Степанівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж – 11 років. Працює над методичною проблемою «Метод проєктів як засіб розвитку пізнавальних інтересів молодших школярів»

Керівник методичного об'єднання вчителів початкових класів Бібрського методичного центру.

2023 рік - учасник ІІІ етапу конкурсу «Учитель року» у номінації " Початкові класи".

Костирка Оксана Володимирівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічний   стаж – 12 років. Працює над методичною проблемою «Формування ключових компетентностей молодших школярів засобами ІКТ»

Марко Ірина Сергіївна

освіта – вища, спеціаліст І категорії, стаж роботи - 22 роки. Працює над методичною проблемою «Розвиток пізнавальної активності молодших школярів у процесі навчальної діяльності».

Мідяна Любов Миронівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший учитель», педагогічний стаж – 40  років. Учитель Любешківської філії. Працює над методичною проблемою «Використання технологій інноваційного навчання на уроках у початкових класах».

Сакаль Роксолана Михайлівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання -   «старший учитель», педагогічний стаж – 37 років. Працює над методичною проблемою «Інтерактивне навчання як засіб оптимізації освітнього процесу та всебічного розвитку молодшого школяра в умовах модернізації освіти».

Стасюк Ольга Михайлівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - «учитель-методист», педагогічний стаж – 32 роки. Працює над методичною проблемою «Використання сучасних педагогічних технологій як засіб розвитку читацьких компетентності молодших школярів».

2020 рік - переможець ІІ етапу  конкурсу «Учитель року» у номінації "Початкові класи".

Сухай Світлана Ярославівна

– освіта вища, спеціаліст  вищої категорії, педагогічний стаж –       35   років.    Працює над методичною проблемою «Інтерактивні технології як засіб розвитку творчого потенціалу здобувачів освіти».

Холявка Зоряна Василівна

– освіта вища, спеціаліст І категорії, педагогічний стаж – 24    роки.  Учитель Любешківської філії.   Працює над методичною проблемою «Розвиток творчих   здібностей учнів початкових класів».

Худа Віра Мирославівна

– освіта вища, спеціаліст І категорії, педагогічний стаж – 32     роки.   Працює над методичною проблемою «Розвиток пізнавальної активності учнів шляхом використання інтерактивних методів навчання».

Відповідальна за   методичний супровід   позакласної та позашкільної роботи   при   відділі освіти   виконавчого комітету Бібрської міської   ради.

Швець Уляна Володимирівна

– освіта вища, спеціаліст  I категорії, педагогічний стаж –   12 років. Працює над методичною проблемою «Впровадження інтерактивних форм навчання, формування критичного мислення на уроках у початкових класах».

?????

????