Початкові класи

Баб’як Ірина Михайлівна

освіта – вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший учитель», стаж роботи -21 рік. Працює над методичною проблемою «Ігрові ситуації на уроках математики».

Базюк Марія Євгенівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - «вчитель – методист», педагогічний стаж – 38 років. Працює над методичною проблемою «Розвиток творчих здібностей і природничих обдарувань учнів початкових класів засобами театрального мистецтва у позакласних заходах». 2008рік - переможець ІІ етапу конкурсу «Учитель року» у номінації "Початкові класи".

Ватуляк Олександра Збиславівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж – 24 роки. Працює над методичною проблемою «Розвиток інноваційної особистості засобами інтерактивного начання». 2011рік - лауреат ІІ етапу конкурсу «Учитель року» у номінації "Початкові класи".

Гринус Оксана Степанівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - « старший учитель», педагогічний стаж – 27 років. Працює над методичною проблемою «Розвиток пізнавальної діяльності учнів та творчої активності шляхом диференційованого та індивідуального підходу».

Дяків Оксана Іванівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - « старший учитель», педагогічний стаж – 37 років. Працює над методичною проблемою «Розвиток природничих обдарувань та творчих здібностей учнів початкових класів».

Костирка Олеся Степанівна

– освіта вища, спеціаліст ІІ категорії, педагогічний стаж – 5 років. Працює над методичною проблемою «Метод проектів як засіб розвитку пізнавальних інтересів молодших школярів"

Марко Ірина Сергіївна

освіта – вища, спеціаліст ІІ категорії, стаж роботи -16 років. Працює над методичною проблемою «Розвиток пізнавальної активності молодших школярів».

Микитів Катерина Степанівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - «вчитель - методист», педагогічний стаж – 33 роки.  Працює над методичною проблемою «Розвиток творчого логічного мислення учнів початкових класів ».Керівник методичного об*єднання вчителів початкових класів Бібрського методичного центру. 2014рік - переможець ІІ етапу та лауреат ІІІ етапу конкурсу «Учитель року» у номінації "Початкові класи".

Сакаль Роксолана Михайлівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання -    «старший учитель», педагогічний стаж – 31 рік. Працює над методичною проблемою «Виховання в учнів свідомого ставлення до навчання та культури поведінки».

Стасюк Ольга Михайлівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - « старший учитель», педагогічний стаж – 26 років. Працює над методичною проблемою «Використання сучасних педагогічних технологій в удосконаленні читацьких навичок молодших школярів».

Олійник Любов Михайлівна

– освіта вища, спеціаліст І категорії, педагогічний стаж – 32 роки. Працює над методичною проблемою «Організація виховання естетичних смаків молодших школярів у групі продовженого дня».

Худа Віра Мирославівна

– освіта вища, спеціаліст, педагогічний стаж – 26 років, сумісник. Працює над методичною проблемою «».

?????

????