Біологія,  хімія та основи здоров'я

Ануфрієва Юлія Андріївна

– освіта вища, спеціаліст ІІ категорії, педагогічний стаж – 10 років. Працює   над методичною проблемою «Використання сучасних інформаційно- комунікаційних технологій на уроках біології як засіб формування предметної компетентності учнів».

Кіцак Орися Леонідівна

– освіта вища, спеціаліст ІІ категорії, педагогічний стаж – 7 років.    Працює   над методичною проблемою « Розвиток ключових компетентностей здобувачів освіти на уроках хімії через реалізацію дослідницького підходу до навчання».

2023 рік - лауреат ІІІ етапу конкурсу «Учитель року» у номінації "Основи здоров'я".

Кохалик Тетяна Зіновіївна

– освіта вища, спеціаліст ІІ категорії, педагогічний стаж –  8 років.   Працює   над методичною проблемою «Розвиток пізнавальної активності учнів шляхом впровадження інноваційних технологій на уроках біології"

Тимчишин Оксана Степанівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання   -   «учитель-методист», педагогічний стаж – 37 років.   Працює  над     методичною проблемою «Формування природничо- наукових та екологічних компетентностей здобувачів освіти в процесі вивчення біології».

Відповідальна за методичний супровід біології, хімії та   основ здоров"я при відділі освіти виконавчого комітету     Бібрської міської ради.

2012 рік - переможець ІІ етапу конкурсу «Учитель року» у    номінації "Біологія".

Цимбала Галина Володимирівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - «учитель-методист», педагогічний стаж – 41 рік. Працює над методичною проблемою «Виховання еколого-валеологічних компететностей учнів при вивченні біології».

Чубій Оксана Романівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - «учитель-методист», педагогічний стаж – 37 років. Працює над методичною проблемою «Реалізація компетентнісного та інтегрованого підходів до освітньої діяльності у процесі вивчення хімії через STEM –освіту».

Керівник методичного об’єднання вчителів біології, хімії та основ здоров’я Бібрського методичного центру.

2015 рік - переможець ІІ етапу конкурсу «Учитель року» у номінації "Хімія".

Шуліковська Галина Степанівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - «старший учитель», педагогічний стаж – 51 рік. Учитель Любешківської філії. Працює над методичною проблемою «Формування ключових компетентностей на уроках біології з метою самореалізації та всебічного розвитку особистості».

?????

????