![](/ckfinder/userfiles_new/images/anuvrieva72252962_2185952798171541_8401460625208770560_n_1.jpg)
|
Ануфрієва Юлія Андріївна
– освіта вища, спеціаліст ІІ категорії, педагогічний стаж – 9 років. Працює над методичною проблемою «Використання інноваційних методів на уроках біології».
|
![](/ckfinder/userfiles_new/images/holjak_m.png)
|
Голяк Михайло Григорович
освіта – вища, спеціаліст І категорії, педагогічний стаж – 16 років Учитель Соколівської філії. Працює над методичною проблемою «Використання інтерактивних технологій на уроках хімії»
|
![](/ckfinder/userfiles_new/images/kicak60278540_394190584516967_8734333411126149120_o.jpg)
|
Кіцак Орися Леонідівна
– освіта вища, спеціаліст ІІ категорії, педагогічний стаж – 6 років. Працює над методичною проблемою « Розвиток ключових компетентностей здобувачів освіти на уроках хімії через реалізацію дослідницького підходу до навчання».
2023 рік - лауреат ІІІ етапу конкурсу «Учитель року» у номінації "Основи здоров'я".
|
![](/ckfinder/userfiles_new/images/kurus42710903_479052245915252_6340693973232779264_n.png)
|
Кохалик Тетяна Зіновіївна
– освіта вища, спеціаліст, педагогічний стаж – 4 роки. Працює над методичною проблемою «
|
![](/ckfinder/userfiles_new/images/tumchycsyn_oksana.jpg)
|
– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - «учитель-методист», педагогічний стаж – 36 років. Працює над методичною проблемою «Формування ключових компететностей у шкільному курсі біології».
Відповідальна за методичний супровід біології, хімії та основ здоров"я при відділі освіти виконавчого комітету Бібрської міської ради.
2012 рік - переможець ІІ етапу конкурсу «Учитель року» у номінації "Біологія".
|
![](/ckfinder/userfiles/images/%D0%A6%D0%B8%D0%BC%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D0%B0%20%20%D0%93%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B0%20%20%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0%20%20%D0%B2%D1%87%20%D0%B1%D1%96%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%97.jpg)
|
Цимбала Галина Володимирівна
– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - «учитель-методист», педагогічний стаж – 40 років. Працює над методичною проблемою «Виховання еколого-валеологічних компететностей учнів при вивченні біології».
|
![](/ckfinder/userfiles/images/%D0%A7%D1%83%D0%B1%D1%96%D0%B9%20%20%D0%9E%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B0%20%D0%A0%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0%20%20%D0%B2%D1%87%20%D1%85%D1%96%D0%BC%D1%96%D1%97.jpg)
|
Чубій Оксана Романівна
– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - «учитель-методист», педагогічний стаж – 36 років. Працює над методичною проблемою «Формування екологічних компететностей у шкільному курсі хімії».
Керівник методичного об’єднання вчителів біології, хімії та основ здоров’я Бібрського методичного центру.
2015 рік - переможець ІІ етапу конкурсу «Учитель року» у номінації "Хімія".
|
![](/ckfinder/userfiles_new/images/sulikovska_h.jpg)
|
Шуліковська Галина Степанівна
– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - «старший учитель», педагогічний стаж – 49 років. Учитель Любешківської філії. Працює над методичною проблемою «».
|