Історія, правознавство, громадянська освіта та географія

Гавінська Галина Михайлівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання -  «учитель-методист», педагогічний стаж – 33 роки. Працює   над методичною проблемою «Розвиток критичного мислення   учнів на уроках історії». 2009рік - переможець ІІ етапу конкурсу «Учитель року» у   номінації "Історія".

Ковальчук Марія Романівна

– освіта  вища, спеціаліст вищої категорії, стаж роботи - 15 років. Працює над методичною проблемою «Розвиток креативної особистості через впровадження інноваційних технологій навчання».

Курдина Оксана Степанівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне   звання - «учитель - методист», педагогічний стаж – 39   років. Працює над методичною проблемою   «Формування пізнавального інтересу учнів до географії в умовах Нової української школи».

Керівник методичного об’єднання   вчителів історії, правознавства, громадянської освіти та географії.

2014 рік - переможець ІІ етапу конкурсу «Учитель року» у номінації "Географія".

Зелінська Марія Ігорівна

– освіта вища, спеціаліст, педагогічний стаж –  роки. Учитель Любешківської філії. Працює над методичною проблемою «».

Шах Лідія Тарасівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання -  «старший учитель», педагогічний стаж – 33 роки. Працює над методичною проблемою «Формування історичних компетентностей через впровадження інтерактивних технологій».

Юренц Оксана Зіновіївна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне   звання - «старший учитель»,  педагогічний   стаж – 30 років. Працює над методичною проблемою   «Формування ключових компететностей учнів на уроках геграфії».

?????

????