Головна

Історія закладу освіти

Адміністрація ліцею

Її ім'я носить наш заклад освіти Новини

Методоб'єднання Методичний кейс інновацій Учасникам освітнього процесу Проект 'Інтелект України'

Нормативно-правові документи, на яких базується діяльність ліцею Прозорість та інформаційна відкритість закладу Результативність роботи

Протидія булінгу

Клас безпеки

Профорієнтація школярів

Цифровізація освітнього процесу у закладі освіти Контакти


Кадровий склад закладу згідно з ліцензійними умовами

Кадровий склад закладу освіти у 2023 р.;

Адміністрація: керівник ліцею,

Заступників керівника з освітньої діяльності– 3;

Заступник керівника з господарської роботи -1;

Завідувачів філій -3.

Бібрський опорний ліцей ім. Уляни Кравченко (всього)

Педагогічних працівників – 96.

Кваліфікаційний рівень педагогів:

  • вища категорія -44,
  • І категорія – 25,
  • ІІ категорія – 5,
  • спеціаліст – 18;

педагогічні звання:

  • «учитель-методист» – 13,
  • «старший учитель» - 24.

Бібрський опорний ліцей (без філій):

Педагогічних працівників – 71.

Кваліфікаційний рівень педагогів:

  • вища категорія -38,
  • І категорія – 15,
  • ІІ категорія – 4,
  • спеціаліст –12;

педагогічні звання:

  • «учитель-методист» – 13,
  • «старший учитель» - 17.

Любешківська філія Бібрського опорного ліцею ім. Уляни Кравченко:

Педагогічних працівників – 13.

Кваліфікаційний рівень педагогів:

  • вища категорія -5,
  • І категорія -4
  • спеціаліст – 4;

педагогічні звання:

  • «старший учитель» - 5.

Соколівська філія Бібрського опорного ліцею ім. Уляни Кравченко:

Педагогічних працівників – 9.

Кваліфікаційний рівень педагогів:

  • вища категорія -1,
  • І категорія – 5,
  • ІІ категорія – 1,
  • спеціаліст – 2;

педагогічні звання:

  • «старший учитель» - 1.

Підгородищенська філія Бібрського опорного ліцею ім. Уляни Кравченко:

Педагогічних працівників –3.

Кваліфікаційний рівень педагогів:

  • І категорія – 1,
  • спеціаліст – 2;

педагогічні звання:

  • «старший учитель» - 1. 
С П И С О К
педагогічних працівників Бібрського опорного ліцею  ім. Уляни Кравченко у 2023-2024 н.р.
пп
Вчитель
Предмет, який
викладає
 
Освіта
Звання
Категорія
Стаж
роботи
Рік
атестації
Дата народження
1
2
3
4
6
5
7
8
 
1.               
Гавінська Г.М.
Історія
Вища
Учитель-методист
Вища
32
 
2019
 
18.08.1968
2.               
Тимчишин О.С.
                          
Біологія
Вища
Учитель-методист
Вища
37
2023
23.06.1969
3.               
Чабан В.М.
Укр. мова і література
Вища
 
І категорія
10
2022
13.01.1990
4.               
Ковальчук М.Р.
Історія,
 «Людина і світ»
Вища
 
І категорія
14
2019
2021
(заст.)
21.09.1986
5.               
Остапчук Р.М.
Укр.мова і література, зарубіжна  література
Вища
Старший учитель
Вища
24
2019
02.01.1976
6.               
Довгаль О.В.
Укр.мова і література
Вища
Учитель-методист
Вища
29
2023
20.04.1975
7.               
Ковтун О.С.
Укр.мова і література зарубіжна  література
Вища
 
І категорія
20
2021
21.05.1981
8.               
Лукасевич Л.П.
Укр.мова і література
Вища
Старший учитель
Вища
55
2022
20.10.1951
9.               
Марків В.М.
Укр.мова і література
Вища
Учитель-методист
Вища
44
2023
11.07.1960
10.             
Чабан О.М.
Укр.мова і література
Вища
Старший учитель
Вища
38
2019
06.08.1963
11.             
Горошко О.І.
Зарубіжна  літ.
Вища
 
Вища
43
2021
01.01.1961
12.             
Андрійчук М.В.
Іноземна мова(англ.м, фр.м)
Вища
 
І категорія
15
2019
10.05.1979
13.             
Боднар В.М.
Іноземна мова (англ.м)
Вища
Старший учитель
Вища
34
2020
12.01.1966
14.             
Івахів Д.Є.
Іноземна мова (фр.м)
Вища
Старший учитель
Вища
49
2019
09.05.1953
15.             
Залога І.І.
Іноземна мова (англ.м)
Вища
 
І категорія
15
2020
28.06.1986
16.             
Рудик Л.А.
Іноземна мова (англ.м)
Вища
 
Вища
19
2020
21.11.1980
17.             
Михашула Л.З.
Іноземна мова (англ.м, фр.м.)
Вища
Старший учитель
Вища
41
2020
15.05.1960
18.             
Сенишин М.С.
Іноземна мова (англ.м)
Вища
 
І категорія
9
2022
10.09.1993
19
Олійник А.В
Іноземна мова ( англ.м)
 
 
 
2
 
 
20.             
Боднар Г.Я.
Математика
Вища
Учитель
методист
Вища
33
2020
16.03.1968
21.             
Бодак О.В.
Математика
Вища
 
І категорія
12
2020
28.01.1986
21.             
Мох Г.Є.
Математика
Вища
Старший учитель
Вища
44
2021
29.06.1958
22.             
Стецько Г.М.
Математика
Вища
 
Вища
27
2019
02.04.1973
24.             
Герчаківська І.М.
Математика
Вища
Учитель-методист
Вища
45
2019
18.06.1958
25.             
Боєчко О.Р.
Інформатика
Вища
 
Спец.
5
-
09.04.1985
26.             
Мельник Л.Є.
Інформатика
Вища
Старший учитель
Вища
37
2020
13.10.1961
27.             
Чабан Х.Й.
Інформатика
Вища
 
ІІ категорія
4
2022
26.12.1990
28.             
Шах  Л.Т.
Історія, правознавство, громадянська освіта
Вища
Старший Учитель
Вища
32
2023
11.11.1969
29.             
Курдина О.С.
Географія, природознавство
Вища
 Учитель-методист
Вища
37
2021
11.04.1968
30.             
Юренц О.З.
Географія, природознавствомед.-сан. підгот.
Вища
Старший учитель
Вища
28
2023
06.11.1972
31.             
Ануфрієва Ю.А.
Біологія
Вища
 
ІІ категорія
9
2022
26.06.1991
32.             
Кіцак О.Л.
Хімія, основи здоров’я
Вища
 
ІІ категорія
6
2022
19.03.1990
33.             
Цимбала Г.В.
Біологія, екологія
Вища
Учитель-методист
Вища
40
2023
16.10.1959
34.             
Чубій О.Р.
Хімія
Вища
 Учитель- методист
Вища
36
2019
26.12.1962
35.             
Галелюка І.М.
Фізика
Вища
Старший учитель
Вища
38
2020
24.08.1963
36.             
Тимків Н.П.
Фізика, астрономія
Вища
Учитель-методист
Вища
32
2022
18.04.1969
37.             
Макогон В. С.
Захист України
Вища
Старший учитель
Вища
23
2018
04.06.1964
38.             
Ануфрієв О.В.
Фізична культура, кер. гуртка
Вища
Старший учитель
Вища
38
2022
09.06.1962
39.             
Баб’як І.І.
Фізична культура, кер.гуртка
Вища
 
Вища
23
2023
08.02.1978
40.             
Микитів М.Ю.
Фіз. вих.і ритміки
Вища
 
І
категорія
12
2022
21.06.1990
41.             
Баран Л.І.
Трудове навчання, інд.навча., кер.гуртка , вихователь ГПД
Вища
Старший учитель
Вища
37
2021
15.07.1961
42.             
Гавриляк І.І.
Трудове навчання, креслення, кер.гуртка
Вища
Старший учитель
Вища
37
2019
04.07.1964
43.             
Добуш Н.М.
Музика, кер. гуртка
Вища
 
Вища
42
2018
03.01.1954
44.             
Онацик С.С.
Образотворче мистецтво, худ. культура, кер.гуртка
Вища
 
І категорія
29
2021
07.07.1964
45.             
Баб’як І.М.
Уч. початкових класів
Вища
Старший учитель
Вища
26
2022
10.03.1978
46.             
Базюк М.Є.
Уч. початкових класів
Вища
Учитель-методист
Вища
43
2022
21.05.1961
47.             
Ватуляк О.З.
Уч. початкових класів
Вища
Старший учитель
Вища
29
2021
09.02.1975
48.             
Гринус О.С.
Уч. початкових класів
Вища
Старший учитель
вища
32
2021
20.04.1970
49.             
Костирка О.С.
Уч. початкових класів
Вища
 
І категорія
10
2019
18.10.1981
50.             
Костирко О.В.
Уч. початкових класів, інформатика
Вища
 
І категорія
11
2019
07.09.1981
51.             
Марко І.С.
Уч. початкових класів
Вища
 
І категорія
21
2022
07.12.1980
52.             
Микитів К.С.
Уч. початкових класів
Вища
Учитель-методист
Вища
37
2019
29.06.1963
53.             
Сакаль Р.М.
Уч. початкових класів
Вища
Старший учитель
Вища
35
2018
21.04.1968
54.             
Стасюк  О.М.
Уч. початкових класів
Вища
Учитель методист
Вища
30
2020
08.02.1973
55.             
Сухай С.Я.
Уч. початкових класів
Вища
-
Вища
34
2020
02.01.1970
56.             
Худа В.М.
Уч. початкових класів
Вища
 
І
категорія
30
2022
15.07.1969
57.             
Ковальчук О. Р.
Учитель початкових класів
Вища
-
Вища
30
 2020
30.10.1969
58.             
Швець У.В.
Уч. початкових класів
Вища
 
І
категорія
10
2022
30.06.1991
59.             
Олійник Л.М.
Вихователь ГПД, уч.музики
Вища
 
І категорія
37
2021
18.08.1962
61.             
Яценко Б.Є.
Практичний психолог
Вища
 
Вища
 
41
2022
17.04.1958
62.             
Візна Л.Є.
        Хр.етика
Сер.
спец.
Старший учитель
Мол. спец.
12 т. р.
37
2020
30.03.1967
63.             
Михаліна Б.А.
Педагог-організатор
Вища
-
ІІ кат.
13
2021
06.01.1992
65.             
Курись Т.З.
Соціальний педагог
Вища
 
Спец.
7
-
05.07.1980
66.             
Назарчук М.Т.
Асистент учителя інклюзивного класу
Вища
 
Спец.
-7
-
23.09.1989
67.             
Ничипор Н.О.
Асистент учителя інклюзивного класу
Вища
 
Спец.
-8
-
20.10.1991
68.             
Данилишин Н.Б.
Асистент учителя інклюзивного класу
-
 
Мол. спец.
11 т. р.
-3
-
10.06.2001
69.             
. Буцик Н.П.
Асистент учителя інклюзивного класу
Вища
 
-Спец.
-2
-
25.12.1990
70.             
Микитин Н. А
Вихователь ГПД
Вища
 
Спец.
-9
-
24.08.1989
 Список
педагогічних працівників Любешківської філії Бібрського опорного ліцею   ім. Уляни Кравченко  у 2022-2024 н.р.
п/п
п/п
Вчитель
Предмет який викладає
Освіта
Звання
Категорія
Стаж
Рік атестації
Дата народження
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Юзва Віра Іванівна
Французька мова
 
Вища
Старший учитель
Вища категорія
 
41
2019
23.08.1960
2
Шуліковська Галина Степанівна
Біологія,   
хімія, 
географія    
Вища
Старший учитель
Вища
категорія
 
49
 
2021
05.03.1956
3
 Швед Марія Євгенівна
 Укр. мова і література   осн.хр. етики
зар.літ. 
Вища
 
І категорія
 
13
 
2021
31.10.1976
4
Топольницька Мирослава Іванівна
 Фіз.  культура  вихователь ЗДО
Вища
 
І категорія
ІІ категорія
  32
2021
23.12.1969
5
Сеньківська Маряна Андріївна
Історія Укр.,
всесв. історія
Вища
бакалавр
-
Спеціаліст
-2
-
 
6
Мідяна Любов Миронівна
Початкові класи 2,3 кл.
Вища
Старший учитель
 Вища
40
2023
17.07.1964
7
Гірняк Ірина Василівна
Початкові класи 1кл.
Вища
Старший учитель
Вища
34
2022
18.08.1968
8
Топольницький Ярослав Михайлович
Труд.навчання,  
образот. мист. 
осн.христ. етики  
фізика ,географія  
Середня спеціальна
 
 
 11 тарифний розряд
34
2022
12.10.1965
9.
Шадурська Ольга Василів
Математика, 
інформатика
Вища
 
І категорія
19
2021
30.06.1984
10
Холявка Зоряна Василівна
Початкові класи 4 кл.,
 основи здоров`я  
Вища
 
І категорія
22
2019
29.05.1980
11
Мойсей Марія Степанівна
Муз.мистецтво, 
мистецтво
Сер.спец
 
 
  11 тарифний розряд
32
2023
05.08.1961
С П И С О К
педагогічних працівників Соколівської філії Бібрського опорного ліцею   ім. Уляни Кравченко  у 2023-2024н. р
пп
Вчитель
Предмет який
викладає
 
Освіта
Звання
Категорія
Стаж
роботи
Рік
атестації
Дата народження
1
2
3
4
6
5
7
8
9.
1
Саловська Ольга Іванівна
Початкові класи
Вища
Старший учитель
Вища
21
2021
18.05.1982
2    
Дацко Леся Йосифівна
Початкові класи
Вища
 
І категорія
34
2023
30.08.1970
3
Ольшанецький Володимир Васильович
Анг.мова, географія
Вища
 
І категорія
17
2020
09.05.1984
4
Максим’як Наталія Богданівна
Фіз.виховання, основи зд.
Вища
 
 
4
2024
19.08.1986
5
Бачинська Ірина Володимирівна
Історія, право
Вища
 
Спеціаліст
 
3
-
04.09.1985
(вихователь ДЗО)
ІІ категорія
5
2022
6
Дулько Віра Миронівна
Математика,  фізика
Вища
 
І категорія
29
2022
23.05.1970
7
Канцір Надія Степанівна
Укр. мова та література, зар. літ.
Вища
 
І категорія
15
2021
02.02.1986
8
Галюка Юрій Степанович
Музика, інформатика
Вища
 
ІІ категорія
8
2019
07.05.1995
9
Голяк Михайло Григорович
Хімія, біологія
Вища
 
І категорія
16
2019
20.11.1983
10
Ловганк Наталія Миронівнп
Математика, інформатика
Вища 
 
І категорія
12
2022
 
С П И С О К
педагогіних працівників Серниківської філії Бібрського опорного ліцеюьім. Уляни Кравченко у 2022-2023р.
п/п
Вчитель
Предмет, який викладає
Освіта
Звання
Категорія
Стаж роботи
Рік атестації
Дата народження
1
2
3
4
5
6
7
8
 
1.
Саловська Віра Остапівна
Вчитель початкових класів
Вища
-
Спеціаліст
33
-
26.06.
1962
2.
Кобринович Дарина Орестівна
Вихователь ДЗО
Вища
-
Спеціаліст
12
-
26.09.
1989
Список
педагогіічних працівників Підгородищенської філії Бібрського опорного ліцею ім. Уляни Кравченко у 2023-2024 н.р.
п/п
п/п
Вчитель
Предмет який викладає
Освіта
Звання
Категорія
Стаж
Рік атестації
Дата народження
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Пліхівська Катерина Михайлівна
Вчитель початкових класів
Вища
 
-
І категорія
 
44
2021
22.09.1961
2
Бойко Оксана Іванівна
Вчитель початкових класів
Середня спеціальна
«Старший учитель»
Спеціаліст
11 т.р.
25
2022
01.02.1978
3
Олійник Анна Василівна
Вчитель інозеної мови (англійська)
Незакінчена вища
 
-
 
-
-2
-
 13.10.2001
 
 
  
 
 
 
 
 

21:08 27.02.2024 «БРАМА- ОНЛАЙН ВАРТА УКРАЇНИ!»...

15:39 17.02.2024 День єднання...

15:38 17.02.2024 Пам'яті Івана Керницького...

15:27 17.02.2024 Заходи до Дня безпечного Інтернету...

15:18 17.02.2024 Флешмоб "Ой у лузі червона калина"...

15:16 17.02.2024 Безпековий простір ...

15:07 17.02.2024 «Читати — це модно, книга — це круто»...

21:30 04.02.2024 Участь у науковому івенті...

21:27 04.02.2024 Крути: бій за майбутнє...

18:18 28.01.2024 Зустріч категорійних дітей Бібрського ліцею і мешканців Бібрської ТГ з психологами Мальтійської служби...

18:12 28.01.2024 До уваги батьків, дітей, які йдуть до 1 класу 2024-2025 н.р....

18:06 28.01.2024 Тренінг з домедичної допомоги «Базова підтримка життя»...

17:56 28.01.2024 День Соборності...

17:59 21.01.2024 Різдвяною стежиною до світла та добра...

17:49 21.01.2024 Публічна консультація з поліцейськими офіцерами громади та представниками ДСНС...

17:37 21.01.2024 Інноваційні технології в освітньому процесі...

13:09 14.01.2024 Засідання команд психолого-педагогічного супроводу...

22:03 01.01.2024 Різдвяна феєрія...

21:59 01.01.2024 Тиждень українських різдвяних обрядів...

17:50 17.12.2023 Нові досягнення наших педагогів...

?????

????