Головна

Контакти

Історія школи

Адміністрація школи

Новини

Методоб'єднання Її ім'я носить наша школа Проект 'Інтелект України'

Прозорість та інформаційна відкритість закладу Нормативні документи

Результативність роботи

Фотогалерея Відеогалерея


 

Кадровий склад закладу згідно з ліцензійними умовами

Бібрський ОЗЗСО  І – ІІІ ст.ім. Уляни Кравченко:

Штатні одиниці за штатним розписом – 70

Фактично зайняті посади – 70

У 2019- 2020 н.р. освітній процес у закладі забезпечують 70 педагогів (з них 6 сумісники). У тому числі жінок – 63, чоловіків – 7).

Якісний склад педколективу:

З вищою освітою – 68

Із середньою спеціальною освітою – 2

«Спеціаліст вищої категорії » – 41

«Спеціаліст  І категорії » - 9

 «Спеціаліст ІІ категорії» – 9

“Спеціаліст” – 9

В.т.п.о. – 1

Педагогічні звання:

«Учитель-методист» - 11

«Старший учитель» - 23

Якісний склад філій

 

Філія Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко І-ІІ ст. с. Любешка                                                                                    

У 2019- 2020 н.р. освітній процес у закладі забезпечують 13 педагогів (з них 1 сумісник). У тому числі жінок – 12, чоловіків – 1).             

З вищою освітою –10

Із середньою спеціальною освітою – 3

«Спеціаліст вищої категорії » – 5

«Спеціаліст  І категорії » - 2

 «Спеціаліст ІІ категорії» – 3

В.т.п.о. – 3

Педагогічні звання:

 «Старший учитель» - 4

 

Філія Бібрського ОЗЗСО  І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко с. Серники  :                                                                             

У 2019- 2020 н.р. освітній процес у закладі забезпечують 2 педагоги. У тому числі жінок – 2, чоловіків – 0).

З вищою освітою – 2

 «Спеціаліст вищої категорії » – 0

«Спеціаліст  І категорії » - 0

“Спеціаліст” – 2

 

Філія Бібрського ОЗЗСО  І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко с. Волове:

 У 2019- 2020 н.р. освітній процес у закладі забезпечують 3 педагоги (з них 1 сумісник). У тому числі жінок – 3, чоловіків – 0).              

З вищою освітою – 3

 «Спеціаліст вищої категорії » – 2

«Спеціаліст  І категорії » - 0

 «Спеціаліст ІІ категорії» – 1

Педагогічні звання:

 «Старший учитель» - 1

 

Філія Бібрського ОЗЗСО  І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко с. Підгородище:

У 2019- 2020 н.р. освітній процес у закладі забезпечують 3 педагоги (з них 1 сумісник). У тому числі жінок – 3, чоловіків – 0).

З вищою освітою – 2

Із середньою спеціальною освітою -1

 «Спеціаліст вищої категорії » – 1

«Спеціаліст  І категорії » - 1

«Спеціаліст  ІІ категорії » - 0

В.т.п.о.-1

Педагогічні звання:

 «Старший учитель» - 2

 

Педагогічний колектив   

С П И С О К

вчителів Бібрського ОЗЗСО  І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко та філій

на 2019-2020 н.р.

пп
Вчитель
Предмет               який            викладає
 
Освіта
Звання
Категорія
Стаж роботи
Рік атестації
Дата народження
1
2
3
4
5
6
7
8
 9
1.      
Островерха Г.М.
Укр.мова і література
Вища
учитель-методист
Вища
41
2016
20.02.1955
2.      
Герчаківська І.М
Математика
Вища
учитель-методист
Вища
40
2019
18.06.1958
3.      
Тимчишин О.С.
Біологія
Вища
учитель-методист
Вища
32
2018
18.08.1968
4.      
Ковальчук М.Р.
Історія
"Людина і світ"

 

Вища
 
І категорія
8
2020
21.09.1986
5.      
Гула Р.М.
Укр.мова і література, зарубіжна  література
Вища
старший учитель
Вища
20
2019
02.01.1976
6.      
Довгаль О.В.
Укр.мова і література
Вища
учитель-методист
Вища
25
2018
20.04.1975
7.      
Ковтун О.С.
Укр.мова і література
Вища
 
ІІ категорія
16
2016
21.05.1981
8.      
Кохалик Б.Б.
Укр.мова і література
Вища
старший учитель
Вища
42
2015
12.06.1956
9.   
Лукасевич Л.П.
Укр.мова і література
Вища
старший учитель
Вища
51
2017
20.10.1951
10.   
Марків В.М.
Укр.мова і література
Вища
учитель-методист
Вища
40
2018
11.07.1960
11.   
Чабан О.М.
Укр.мова і література
Вища
старший учитель
Вища
34
2019
06.08.1963
12.
Чабан О.М.
Укр.мова і література
Вища
 
ІІ категорія
6
2019
13.01.1990
  13.
Горошко О.І.
зарубіжна література
Вища 
 
Вища
40
2016
01.01.1961
14.   
Андрійчук М.В.
Іноземна мова  (англ.м, фр.м)
Вища
 
І категорія
10
2019
10.05.1979
15.   
Боднар В.М.
Іноземна мова (англ.м)
Вища
старший учитель
Вища
31
2015
12.01.1966
16.   
Залога І.І.
Іноземна мова (англ.м)
Вища
 
ІІ категорія
11
2016
28.06.1986
17.  
Івахів Д.Є.
Іноземна мова (фр.м)
Вища
старший учитель
Вища
43
2014
09.05.1953
 18.
Ковалів Л.А.
Іноземна мова (англ.м)
Вища
 
І категорія
16
2015
21.11.1980
   19. 
Михалик Г.М.
Іноземна мова (фр.м.)
Вища
старший учитель
Вища
41
2013
05.09.1957
  20.
Михашула Л.З.
Іноземна мова (англ.м, фр.м.)
Вища
старший учитель
Вища
37
2015
15.05.1960
   21.   
Сенишин М.С.
Іноземна мова (англ.м), кер.гуртка
Вища
-
ІІ категорія
4
2018
10.09.1993
22.
Боднар Г.Я.
Математика
Вища
старший учитель
Вища
29
2015
16.03.1968
23. 
Бодак О.В.
Математика 
Вища 
 
ІІ категорія
7
2015
28.01.1986
 24.  
Мох Г.Є.
Математика
Вища
старший учитель
Вища
40
2016
29.06.1958
  25.
Стецько Г.М.
Математика
Вища
 
Вища
23
2019
02.04.1973
26.  
Боєчко О.Р.
Інформатика
Вища
 
Спеціаліст
2
-
09.04.1985
 27.  
Мельник Л.Є.
Інформатика
Вища
 
Вища
33
2015
13.10.1961
 28
Чабан Х.В.
Інформатика
Вища, здобуває ІІ вищу освіту вчителя інформатики
 
Спеціаліст
-
--
26.12.1990
29.
Гавінська Г.М.
Історія
Вища
учитель-методист
Вища 
29
2019
18.08.1968
30.
Курдина Г.Я.
Історія, громадянська освіта
Вища 
старший учитель
Вища
20
2018
10.04.1977
31.   
Шах  Л.Т.
Історія, правознавство, громадянська освіта, хр. етика
Вища
старший учитель
Вища
28
2018
11.11.1969
32.   
Курдина О.С.
Географія, природознавство
Вища
старший учитель
Вища
34
2016
11.04.1968
33.   
Юренц О.З.
Географія, економіка, природознавство, мед.-сан. підгот., інд.навч.
Вища
старший учитель
Вища
25
2018
06.11.1972
34.   
Ануфрієва Ю.А.
 Біологія
Вища
 
Спеціаліст 
5
-
26.06.1991
35.
Кіцак О.Л.
Біологія, основи здоровя
Вища 
 
Спеціаліст 
2
-
19.03.1990
36.   
Цимбала Г.В.
Біологія, екологія
Вища
учитель-методист
Вища
36
2018
16.10.1959
37.   
Чубій О.Р.
Хімія
Вища
учитель-методист
Вища
32
2019
26.12.1962
38.   
Галелюка І.М.
Фізика      
Вища
старший учитель
Вища
34
2015
24.08.1963
39.   
Тимків Н.П.
фізика, астрономія
Вища
учитель-методист
Вища
28
2017
18.04.1969
40.
Андрощук В.О.
"Захист Вітчизни",фіз. культура, інд.навч.,кер. гуртка, вихователь авт.
Вища
 
І категорія
30
2017
02.11.1962
41. 
Ануфрієв О.В.
Фізична культура, кер.гуртка
Вища
Старший учитель
Вища
34
2017
09.06.1978
42.
Баб’як І.І.
Фізична культ., кер.гуртка
Вища
 
Вища
19
2016
10.03.1978
43.
Микитів М.Ю.
Фізична культ., ритміка
Вища
 
ІІ категорія
8
2019
21.06.1990
44.
Баран Л.І.
Труд. навч., інд.навч., кер. гуртка, вихователь ГПД
Вища 
 
Вища
33
2016
15.07.1961
45.
Гавриляк І.І.
Труд. навчання, креслення, кер. гуртка
Вища
старший учитель
Вища 
34
2019
04.07.1964
46.
Добуш Н.М.
Музика, кер. гуртка
Вища
 
Вища 
40
2018
03.011954
47.
Онацик С.С
Образотворче мистецтво, худ. культура, кер. гуртка
Вища 
 
І категорія
27
2016
07.07.1964
48.   
Баб’як І.М.
Вч. початкових класів
Вища
старший учитель
Вища
22
2017
10.03.1978
49.   
Базюк М.Є.
Вч. початкових класів
Вища
учитель-методист
Вища
39
2017
21.05.1961
50.   
Ватуляк О.З.
Вч. початкових класів
Вища
старший учитель
Вища
25
2016
09.02.1975
51.   
Гринус О.С.
Вч. початкових класів
Вища
старший учитель
Вища
28
2016
20.04.1970
52.   
Костирка О.С.
Вч. початкових класів
Вища
 
І категорія
6
2019
18.10.1981
53.
Костирко О.В.
Вч. початкових класів, інформатика
Вища
 
І кетегорія
8
2019
07.09.1981
54.   
Марко І.С.
Вч. початкових класів
Вища
 
ІІ категорія
17
2017
07.12.1980
55.   
Микитів К.С.
Вч. початкових класів
Вища
учитель-методист
Вища
34
2019
29.06.1963
56.   
Сакаль Р.М.
Вч. початкових класів
Вища
старший учитель
Вища
32
2018
21.04.1968
57.   
Стасюк  О.М.
Вч. початкових класів
Вища
старший учитель
Вища
27
2015
08.02.1973
58.
Сухай С.Я.
Вч. початкових класів
Вища
 
І категорія
31
2015
02.01.1970
59.   
Худа В.М.
Вч. початкових класів
Вища
 
ІІ категорія
27
2018
15.07.1969
60.
Швець У. В.
Вч. початкових класів
Ви ща
 
Спеціаліст
7
2019
30.06.91
61.   
Олійник Л.М.
Вихователь ГПД, вч.музики
Вища
 
І категорія
33
2016
18.08.1962
62.   
Яценко Б.Є.
Практичний психолог, хр.етика
Вища
 
Вища
38
2017
17.04.1958
63.   
Візна Л.Є.
Хр. етика
Сер. спец.
старший учитель
В.т.п.о.
33
-2015
30.03.1967
64.   
Михаліна Б.А.
Педагог-організатор
Вища
-
Спеціаліст
11
-
06.01.1992
65.   
Курись Т.З.
Педагог-організатор
Вища, здобув.          ІІ освіту психолога
 
Спеціаліст
3
-
05.07.1980
66.   
Івашко Р.В
 Історія, інд. навчання
Вища
 
ІІ категорія
8
2016
Сумісник
27.12.1987
67.   
Назарук М.Т.
Асистент вчителя інклюзивнрго класу
Вища
 
Спеціаліст
-
 
23.09.1989
68.
Ничипор Н.О.
Асистент вчителя інклюзивнрго класу
Вища
 
Спеціаліст
 
 
20.10.91
69.
Данилишин Н.Б.
Асистент вчителя інклюзивнрго класу
 
 
 
 
 
10.06.2001
70.
Бобечко Г.С.
Вчитель початкових класів
Вища
 
Вища
20
2015
22.05.1976
Філія  Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко І-ІІ ст. с. Любешка 
1.   
Юзва В.І.
французька мова
 
вища
старший учитель
вища
36
2019
23.08.1960
2.   
Шуліковська Г.С.
 
біологія,         хімія   
вища
старший учитель
вища
 
46
 
2016
05.03.1956
3.
Швед М.Є.
укр. мова і літ
вища
 
ІІ категорія
10
2016
31.10.1976
4.   
Захарова Н.І.
зарубіжна література
 
середня спеціальна
 
 11 тар. розряд
44
2015
01.05.1956
5.   
Курдина Г.Я.
історія України, всесвітня історія, географія
вища
 
вища
20
2018
10.04.1977
6.   
Мідяна Л.М.
початкові класи 3кл.
вища
старший учитель
І категорія
36
2018
17.07.1964
7.   
Гірняк І.В.
початкові класи 3кл.
вища
 
вища
31
2017
18.08.1968
8.   
Топольницький Я.М.
труд.навчання, образот. мист. ,осн.христ. етики, фізика  
Сер.
спец
 
 
 11 тар. розряд
32
2017
12.10.1965
9.   
Шадурська О.В.
математика,   інформатика
вища
 
І категорія
17
2016
30.06.1984
10.   
Холявка З.В.
початкові класи 2кл., основи здоровя 
вища
 
І категорія
19
2019
29.05.1980
11.   
Мойсей М.С.
муз.мистецтво, мистецтво
Сер.
спец
 
 11 тар. розряд
29
2018
05.08.1961
12.   
 Топольницька М.І.
фіз.  культура,  вихователь ДНЗ
вища
 
 
ІІ категорія
29
2016
23.12.1969
13.   
 Сенишин М.С..
англійська мова
 вища
 
ІІ категорія
 4
2018
30.05.1989
Філія  Бібрського ОЗЗСО  І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко с. Серники 
1.   
Саловська В.О.
вихователь ЗДО
вища
 
спеціаліст 
29
 
29.06.1962
2.   
Михалина Г.П.
учитель початкових класів
вища
 
спеціаліст
31
 
07.12.1958
Філія Бібрського ОЗЗСО  І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко с. Волове
1.   
Ковальчук О.Р.
учитель початкових класів
вища
 
вища
27
2015
30.10.1969
2.   
Юзва І.З.
учитель початкових класів
вища
 
ІІ категорія
16
2017
08.07.1982
3.   
Михашула Л.З.
Іноземна мова (англ. мова)
вища
старший учитель
вища
37
2015
15.05.1960
Філія Бібрського ОЗЗСО  І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко с. Підгородище
1.   
Пліхівська К.М.
учитель початкових класів
вища
 
І категорія
41
2016
22.09.1961
2.   
Бойко О.І.
учитель початкових класів
 
середня спец.
 
 
22
2017
07.12.1958
3.
Михашула Л.З.
Іноземна мова (англ. мова)
вища 
старший учитель
вища 
37
2015
15.05.1960

 


23:24 11.10.2019 Тиждень козацтва у школі...

23:20 11.10.2019 Різнобарвно, кавово, шоколадно, захопливо і ... таємничо!...

23:18 11.10.2019 День учителя в нашій школі...

23:18 11.10.2019 П’ятикласники побували на екскурсії у місті Львові...

19:20 06.10.2019 Вшанування пам’яті крайового провідника ОУН Юліана Головінського...

00:19 02.10.2019 Пізнавально-оздоровча екскурсія Берегово-Джублик...

22:05 29.09.2019 «З туризмом по життю»...

18:00 22.09.2019 Пізнавальна екскурсія у місто Львів. Відвідування Форуму видавців...

17:52 22.09.2019 Вибори Президента молодіжного парламенту....

17:51 22.09.2019 Заходи з профілактики та протидії булінгу в шкільному середовищі «Зупинимо булінг разом!»...

07:33 16.09.2019 Тиждень спортовця...

22:16 14.09.2019 Мандрівна виставка "Розвіяні чужими вітрами"...

22:14 14.09.2019 Акція "Посміхнись життю, Ти йому подобаєшся!"...

22:12 14.09.2019 Тиждень безпеки дорожнього руху...

22:11 14.09.2019 День знань...

08:10 04.09.2019 Привітання з Днем знань...

08:10 04.09.2019 Педагогічна рада «Підвищення якості показників роботи закладу освіти»....

20:10 03.09.2019 Участь ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко»у програмі:«Healthyschools: заради здорових і радісних школярів»....

15:06 30.10.2018 Еколого-краєзнавча експедиція у Карпати...

15:04 30.10.2018 Відзначення 105 – річчя ювілею письменника Івана Керницького...

?????

????