Головна

Контакти

Історія школи

Адміністрація школи

Новини

Методоб'єднання Її ім'я носить наша школа Методична скринька

Проект 'Інтелект України'

Прозорість та інформаційна відкритість закладу Нормативні документи

Результативність роботи

Фотогалерея Відеогалерея

Протидія булінгу

2020-03-29 17:46:00

Тренінг "З математикою у життя"

Не в кількості знань полягає освіта,а в повному розумінні й майстерному застосуванні в житті всього того, що знаєш.


Саме такий принцип став визначальним у роботі семінару-практикуму вчителів математики та інформатики на базі Бібрського ОЗЗСО і – ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко, який підготували і провели вчитель математики Боднар Г. Я. та вчитель інформатики Мельник Л.Є.
Вивчення математики впливає на формування різних форм мислення: логічного, просторово-геометричного, алгоритмічного. Використовуючи математичні знання як інструмент, ми формуємо у здобувачів освіти необхідні ключові компетентності, яких вимагає життя. Інтерактивні завдання, практичні вправи «Яблуко-модель Землі» та «Розділи кошти підприємства», різнорівневі тести PISA, написання математичного есе із задоволенням виконували як здобувачі освіти 11 класу, так і вчителі математики й інформатики. Завдання, запропоновані учасникам тренінгу, сприяли реалізації наскрізних ліній «Екологічна безпека та сталий розвиток», «Громадянська відповідальність, «Здоров’я та безпека», «Підприємливість і фінансова грамотність», які є соціально значущими, розвивають здатність дитини застосовувати отримані знання у різних життєвих ситуаціях.
Учитель інформатики Мельник Л.Є. запросила учасників семінару на майстер-клас «Проєктні технології на уроках інформатики». Творчі звіти учителів Боднар Г. Я. та Мельник Л.Є. стали завершальним етапом семінару-практикуму.

 

всі новини