ОЗНЗ "Бібрська ЗОШ І - ІІІ ст. імені Уляни Кравченко"

16:08 08.11.2017

Змінимо Україну разом

У контексті загальнодержавного проекту «Схід і Захід разом» у ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко» з 23 до 29 жовтня перебували делегати-вчителі з Луганської області: учитель фізики Бакланов О.О. і вчитель хімії Бакланова Д.С. Упродовж тижня вони обмінювалися педагогічним досвідом із колегами нашої школи.

Було заплановано та зреалізовано такі заходи:

• ознайомлення з найвизначнішими місцями м.Бібрки;
  • відвідини музейної кімнати іменіУляни Кравченко (провела  вч. Довгаль О.В.);
  • проведення уроків (7-А кл., фізика, вч. Тимків Н.П.; 8-В кл., хімія, вч. Чубій О.Р.; 11-Б кл., астрономія, вч. Тимків Н.П.);
  • поїздка до Львова (Оперний театр, площа Ринок, «Майстерня шоколаду», «Копальня  кави», перегляд вистави «Блазні мимоволі» у Львівському театрі ім. М.Заньковецької);
  •  екскурсія до м.Тернополя;
  • круглий стіл (спільне засідання МО вчителів природничо-математичних дисциплін під керівництвом Тимчишин О.С., учителя-методиста. Своїм досвідом роботи поділилися: вчителі біології та основ здоров’я  Тимчишин О.С. та Цимбала Г.В., вчитель хімії Чубій О.Р., вчитель географії Курдина О.С., вчитель математики Боднар Г.Я. );
  • перегляд кінофільму «Сторожова застава» (м.Львів);

В останній день перебування в нашій школі луганчан з ними поспілкувався міський голова п.Р.Гринус, який вручив гостям пам’ятні подарунки.

Учителі ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І -ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко» вдячні настоятелям храму Св. Миколая та Анни отцям Мар’янові й Едварду за їхню допомогу в облаштуванні комфортних умов длягостей зі Сходу.

Перебування луганчан у Галичині сприятиме  налагодженню позитивної спів праці між педагогами Сходу та Заходу для збереження єдності української держави.

Наталія Тимків