21:44 19.12.2021

Участь у Національному проєкті з медіаграмотності "Репортер"

Шведське посольство в Україні та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) організували Національний проєкт з медіаграмотності "Репортер". У цьому Всеукраїнському конкурсі для школярів взяла участь учениця 10-Б класу Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст.ім. Уляни Кравченко Андрійчук Анастасія (відеопроєкт "Історія як Вічність"). І хоча в тридцятку переможців ми не ввійшли, але набули певного досвіду, нам рекомендовано не полишати проєкти, удосконалюватися. Рада, що маємо таких талановитих учнів, що залюбки беруть участь у різних конкурсах. А маленький крок назад - це могутній поштовх до нових звершень.

Ольга Чабан