21:42 26.09.2021

У Бібрському ЗО відзначили 165 років від народження І.Я.Франка

Протягом вересня учні, учителі української мови та літератури підготували і презентували дослідницькі культурологічні проекти «Слід генія у Бібрці», «І.Франко від А до Я», «І.Франко в цифрах і фактах», «Сучасні пісні на слова Франка», «Екранізація творів І.Франка», «А чи була у нього четверта любов?», флешмоб «Цікаве про життя письменника», інсценізовану екскурсію в Музейну кімнату Уляни Кравченко, віртуальні подорожі «Музеї І.Франка», «Дім Франка у Львові», «На батьківщині І.Франка», годинник «Життя письменника в часі», пантбуки, прикладні проекти за творчістю Франка, літературні читання, перегляд та обговорення фільмів, зокрема «Великі українці. І.Франко», уроки – відтворення, дискусії, презентації, побували в Нагуєвичах та Дрогобичі (місцях дитинства та юності), пройшлися стежками Франка у Бібрці.