22:36 20.12.2020

Заходи до 130 річниці від дня нароження політичного та військового діяча, голови Проводу Організації українських націоналістів Андрія Мельника

З метою формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття любові до власної землі, родини, держави, пошани до видатних історичних діячів, які брали участь у державотворенні України

11 грудня 2020 року в Бібрському ОЗЗСО І-ІІ ст. ім. Уляни Кравченко із здобувачами освіти проведені заходи на відзначення 130-ї річниці від дня народження політичного та військового діяча, голови Проводу Організації українських націоналістів Андрія Мельника:

- урок історії «Андрій Мельник на тлі епох»(заступник директора ЗО з виховної роботи Ковальчук М.Р. 8-А кл.)

- інформаційний проєкт «Андрій Мельник - наш герой»;(педагог-організатор Михаліна Б.А. 8-Б кл.)

- перегляд відеоролика «Андрій Мельник ОУН-УПА - герой, озовися, батько у віках»(молодіжний парламент ЗО).

- виставка книг у бібліотеці ЗО