21:26 24.11.2019

STEM – освіта – запорука успішного майбутнього

З 18.11. по 22.11.2019 р. у Бібрському ОЗЗСО I-III ст. ім. Уляни Кравченко відбувся тиждень STEM – освіти. Було зреалізовано такі STEM-проекти:
• 18.11.2019 р. - калейдоскоп прикладних STEM-проектів здобувачів освіти класів (Кіцак О.Л., Цимбала Г.В., Ануфрієва Ю.А.);
• 19.11.2019 р. - міжнародна природнича гра «Геліантус» здобувачів освіти 1-11 кл. (учителі початкових класів та природничого циклу), практична робота з формування фінансової грамотності «Сімейний бюджет» у 10-х класах (Боднар Г.Я.);
• 20.11.2019 р. - презентація дослідницько-пошукових SТЕМ-проектів здобувачів освіти 8-11 кл. (Тимчишин О.С., Цимбала Г.В., Чубій О.Р., Кіцак О.Л.), проект «Корисні та шкідливі бактерії» у 6-х класах (Ануфрієва Ю.А.);
• 21.11.2019 р. – дослідницький проект «Визначні пам’ятки архітектури 11 ст.» у 7-Б класі (Ковальчук М.Р.), брейнг-ринг «Світ літератури і мови» у 5-А класі (Гула Р.М.), STEM-проект «Екологія зору» у 9 класах (Тимків Н.П., Галелюка І.М., Кіцак О.Л.), Урок з елементами STEM – освіти «Віртуальна подорож. Славетні міста України» у 9-Б класі (Курдина О.С.)
• 22.11.2019 р. – Лекція «Штучний інтелект» і тренінг з STEM – освіти для старшокласників (викладач ЛНУ ім. І. Франка та Львівської обласної Малої академії наук Сторож О.О.), урок з елементами STEM – освіти «Кохання на війні. Образи – символи у повісті «Альпійська балада» В. Бикова» у 7-Б класі (Ковтун О.С.)