19:24 03.03.2019

Культорологічний захід «ЇЇ величність – Мова»

У рамках тижня національно-патріотичного виховання 21.02.2019 р. в ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко» відбувся культорологічний захід «ЇЇ величність – Мова», приурочений Міжнародному дню рідної мови. Підготували його учні 5-А класу під керівництвом Чабан О.М., учителя української мови та літератури.
Школярі декламували вірші, співали пісні, танцювали. Глядачам була представлена сценка «Чудо-дерево–Мова», написана учителем на основі оповідання М. Магери «Хоробрі з найхоробріших» та віршів українських поетів. Супроводжувала виступ презентація 21 лютого – «Міжнародний день рідної мови», підготовлена учнем 9-В кл. Цветковим Дмитром. Окрім учнів 5-А класу у заході взяли участь Андрійчук А. (7-Б кл.), Добрянська С. (9-В кл.), а також учасники хореографічного ансамблю «Намисто».
Лейтмотив заходу – «Розмовляй рідною, українською. Це модно. Це патріотично».

Чабан О.М., учитель української мови та літератури.

??? ??????