ОЗНЗ "Бібрська ЗОШ І - ІІІ ст. імені Уляни Кравченко" |

15:04 30.10.2018

Відзначення 105 – річчя ювілею письменника Івана Керницького

17.10.2018 р. в ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І – ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко» відбувся підсумковий захід щодо відзначення 105 – річчя ювілею письменника Івана Керницького. Метою звіту про місяць літературного краєзнавства було представити учням і педагогам інноваційні форми роботи в контексті вивчення літератури рідного краю, апробовані вчителями української мови та літератури (спільно з учителями інших фахів). Зокрема, проведено такі заходи:
1. Краєзнавчий похід бібрських школярів до музею Івана Керницького у Відниках за маршрутом «Бібрка – Романів – Коцурів – Гринів – Відники – Звенигород».
(20.09.2018 р. Довгаль О. В., Курдина О. С., Шах Л. Т.)

2. Прикладний проект «Бібліотечка Івана Керницького».Створення артбуків за творчістю письменника –земляка. (15.09-15.10.2018 рік)

3. Інтерактивний малюнок (за твором Івана Керницького «Як я став соловейком»).
(Довгаль О. В. учні 6 - В класу)

4. Урок –квест за творчістю Івана Керницького.
(Гула Р.М. учні 11 - А класу)

5. Прикладний проект « Іван Керницький від А до Я (Чабан О. М. )

6. Іван Керницький у творчості місцевихавторів: зустріч із краєзнавцем Тарасом Шахом (автором книжки «Світ Івана Керницького») та письменницею Ніною Романяк. (17. 10. 2018 р.)