ОЗНЗ "Бібрська ЗОШ І - ІІІ ст. імені Уляни Кравченко" |
Головна

Контакти

Історія школи

Адміністрація школи

Новини

Методоб'єднання Її ім'я носить наша школа Проект 'Інтелект України'

Прозорість та інформаційна відкритість закладу Нормативні документи

Результативність роботи

Фотогалерея Відеогалерея

16:39 13.03.2017

Урок -реквієм на честь Небесної Сотні

    Історія України мала багато трагічних періодів, коли свобода й навіть саме існування українського народу опинялися під загрозою. Але завжди в такі періоди найкращі сини й дочки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників. Такими були й ті молоді люди, які вийшли на Майдан у 21ст. й почали боротьбу за справедливість, честь і волю нації. Їх назвали Небесною Сотнею. Вони зробили перший крок, журавлиним ключем полинули у вирій вічності, ставши нашими Ангелами - Охоронцями на небі.

    Гіркі події сьогодення не залишили байдужими й учнів Бібрської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Уляни Кравченко. 20 лютого 2017 року  для учнів 7-11 класів проведено урок -реквієм, присвячений Героям Небесної Сотні.

   У заході взяли участь учні 7-В класу, які пригадали всім присутнім про події трирічної давнини, що кардинально  змінили історію України.

    На заході своїми особистими спогадами про Майдан, про зустрічі з воїнами на Сході України поділився зі школярами волонтер, а тепер голова міста п.Роман Гринус.

  Відслужив панахиду за Героїв Небесної Сотні і за всіх воїнів, що загинули на Сході України, отець-декан Микола Коваль. На вшанування пам’яті загиблих запалено свічки.

Герої не вмирають, а живуть,

Їх імена лишаються із нами.

Нехай Господь благословить наш путь

До миру, спокою в відновленій державі.

Заключними словами були слова за мир і єдність в Україні:

Ми сильні! Єдина сім’я!

Боже, храни Україну!

Учитель Бібрської ЗОШ О.Р. ЧубіЙ

 

всі новини