12:57 03.03.2024

Результативна участь команди учнів нашого ліцею в обласній інтелектуальній грі «Брейн-ринг»

????23.02.2024 на Львівщині розпочався чемпіонат з інтелектуальної гри «Брейн-ринг». Його тематика цього разу - українські визвольні змагання різних років, національні герої та особистості в історії України.
????Участь у цьому етапі взяла 21 команда із Львівського району. Загалом - 126 учасників.
???? У результаті напружених ігор наша команда «Нове покоління» здобула перше місце.
????Усі переможці отримали грамоти від Департаменту освіти та науки Львівської ОВА, а також подарунки та кубки від Львівської РВА.
????Вивчаймо своє - бережімо рідне!