17:59 21.01.2024

Різдвяною стежиною до світла та добра

19 січня у 7-А класі відбулася зустріч дітей з батьками у вигляді тренінгу «Різдвяною стежиною до світла та добра".
Учасники говорили про давнє свято Різдва Христового, про звичаї та традиції його святкування, і як ці звичаї впливають на виховання дітей. Робили висновки, що це особливе релігійне свято, яке наповнює людські серця теплом, добром і милосердям. Виконуючи завдання, діти обговорювали добрі та погані вчинки, отримували таланти від Ангеликів за усмішки, ввічливість та вдячність. Відповідаючи на питання «Якими ж позитивними моральними якостями повинна володіти людина?», діти та батьки «засвітили», так зване, «Сонце доброти», вписуючи на промінцях риси, притаманні добрій людині.
Зустріч пройшла у теплій затишній родинній атмосфері.