17:51 10.12.2023

Маленькими кроками до перемоги

«Маленькими кроками до перемоги»
Вже другий рік поспіль учні 2-А класу (учитель Олеся Костирка) разом з батьками готують солодкі подарунки для захисників, які перебувають в реабілітаційному центрі у Великому Любіні та потребують не тільки медичної допомоги, а й моральної підтримки. Чотири сотні пряників спекли та оздобили в синьо-жовтих кольорах, з великою любов'ю, ділячись власним теплом і турботою.
Доповнили солодкі подарунки власноруч сплетені патріотичні браслети учнями 6-А класу (учителі Мар'яна Микитів., Nadia Danilishyn). В кожен виріб діти вклали краплинку своєї любові та вдячності нашим захисникам
Країна, на захист якої піднімаються навіть діти, не може не перемогти.
Ні на хвилину не зупиняємося у своєму русі до Перемоги.
Підтримуємо, донатимо, допомагаємо!
Низький уклін вам наші Герої, за вашу мужність, героїзм та відданість Україні і українському народу!
Слава Україні!
Героям Слава!