17:48 10.12.2023

Святий Миколай прийшов привітати діток

????????Ось і добігає кінця шалений, важкий, емоційний рік. Але наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. ❄️В ніч з 5 на 6 грудня святий Миколай спускається із небес☁️, щоб нагородити діток за їх добрі вчинки. Так і трапилось в нашому ліцеї.
Святий Миколай прийшов привітати діток. ????????️Порадував він їх солодкими подаруночками за слухняність, старанність, працьовитість. ????????Щирі посмішки, які є джерелом щастя, були на обличчі у кожного!
????Дякуємо голові Бібрської МТГ Роману Гринусу за солодкі подаруночки???? для наших дітей.
????????Віримо в нашу перемогу та дякуємо ЗСУ, що ми в безпеці????????

Квест до Дня Святого Миколая "Запалюємо зорі"????????https://www.facebook.com/olesa.kosturka/videos/1068653677476430
Квест "Сани для Святого Миколая"