Шановні вчителі, батьки та дорогі школярі!

Щиро вітаю всіх вас зі святом Останнього дзвоника!

Цей день є особливим для кожного з нас, для наших випускників востаннє пролунає шкільний дзвоник. Він сповістить про закінчення важливого етапу у житті кожної людини – шкільної пори.

Залишаються позаду ваші роки сповнені мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю, щоб цей шлях був сповнений гарними подіями і здобутками.

Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни!

А тим хто після літа повернеться за шкільні парти хочу побажати рости здоровими, досягти вагомих результатів у подальшому навчанні і праці та завжди бути активними у громадському житті. Хочу побажати усім вам любити та оберігати рідну мову і землю, поважати працю і освіченість.

Щасливої життєвої долі вам та вагомих успіхів вам!

Гарного літа нашим учням.

Ваша Галина Михайлівна!

___________________________________________________

Загальні відомості про школу

Опорний загальноосвітній навчальний заклад "Бібрська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Уляни Кравченко" - один з найбільших у Перемишлянському районі.

До його складу входить 5 філій: Любешківська ЗОШ І-ІІ ст, Стрілківська ЗОШ І ст., Шпильчинська ЗОШ І ст., Воловецька ЗОШ Іст та Серниківський НВК "ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ".

У навчальному закладі-сучасні класні кімнати, великий спортивний зал, шкільний басейн (тимчасово не працює), обладнані кабінети, майстерні та бібліотека. Поряд із школою розміщений спортивний комплекс. Естетичному вихованню дітей сприяє шкільна картинна галерея та музей Уляни Кравченко.

У  ОЗНЗ "Бібрська ЗОШ І - ІІІ ст. імені Уляни Кравченко"  навчаються учні з міста Бібрки, сіл Волове, Залісся, Лани, Любешка, Малі Ланки, Серники, Стрілки, Шпильчино, а також окремих сіл Жидачівського району. Навчальний заклад розташований на відстані 24 км від Перемишлян.

У 2018-2019 н.р. у школі навчається 701 учень. З них:
1-4 кл. – 256 учнів

5-9 кл. – 358 учнів

10-11 кл. – 87 учнів.

У школі функціонує 28 класів, з них:

1-4 кл. – 10 класів

5-9 кл -14 класів

10-11 кл. – 4 класи.

Навчально-виховний процес у школі забезпечують 67 педагогів (з них 4 працює за сумісництвом). У тому числі жінок – 60, чоловіків -7.

Фаховий склад педколективу:

- спеціалісти вищої категорії – 40

- спеціалісти І категорії –6

-спеціалісти ІІ категорії – 8

- спеціалісти : з вищою освітою – 11

-з середньою спеціальною освітою – 1

- із педагогічним званням «вчитель – методист» – 10

- із педагогічним званням «старший вчитель» – 23.

Бібрська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Уляни Кравченко славиться своїми висококваліфікованими вчителями та випускниками.

На честь 65 річниці із дня смерті Уляни Кравченко(31.03.2012) відкрито віртуальний музей

Щоб оглянути експозицію музею, наведіть курсор на зображення. Натисніть ліву кнопку миші та пересувайте її вліво або вправо.Аби наблизити або віддалити малюнок, прокрутіть колечко.

Фото: Валерій Кузнєцов
Монтаж: Олег Довгаль