ОЗНЗ "Бібрська ЗОШ І - ІІІ ст. імені Уляни Кравченко" | Головна

Дорога шкільна родино!

Свято останнього дзвінка символізує для нас успішне подолання ще однієї шкільної вершини, старт літніх канікул.

Бажаю усім змістовного відпочинку, незабутніх вражень, бо літо – це унікальна можливість прочитати найкращі книги, здійснити омріяні подорожі, зайнятися спортом, оволодіти іноземною мовою і комп’ютером, провести час у спілкуванні з сім’єю, друзями.

Особливо хвилюючий і неповторний цей день для наших випускників. Сьогодні ви особливо відчуваєте що школа – це рідний дім, який настала пора покидати. Прийшов час самостійних рішень і вибору життєвого шляху. Завжди пам’ятайте, що ви – діти України і за жодних обставин не покиньте її. Ваше майбутнє – на рідній землі, яка потребує вашого молодечого запалу, ентузіазму, праці рук і розуму, захисту і оборони. Хай благодатною буде ваша життєва путь під Божим і людським благословенням.

Дорогі мої вчителі! Дякую Вам за професіоналізм, самовіддану працю, невтомний творчий пошук, мудрість і любов, які ви щедро віддавали своїм вихованцям. Здоров’я Вам, нових творчих звершень, достатку і небесних щедрот.

Вітаю зі святом останнього дзвінка родини наших учнів, усю Бібрську громаду.

Нехай шкільний дзвінок знайде відлуння в кожному серці, адже всі ми є чи були дотичними до школи, усі ми родом з дитинства. А дитинство завжди асоціюється зі школою, до якої повертаємось як до витоків, до оази життя.

Тож ідіть і повертайтеся до школи. Вона завжди чекає. Щастя Вам і життєвих успіхів.

Г. Островерха

________________________________________________

Загальні відомості про школу

Опорний загальноосвітній навчальний заклад "Бібрська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Уляни Кравченко" - один з найбільших у Перемишлянському районі.

До його складу входить 5 філій: Любешківська ЗОШ І-ІІ ст, Стрілківська ЗОШ І ст., Шпильчинська ЗОШ І ст., Воловецька ЗОШ Іст та Серниківський НВК "ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ".

У навчальному закладі-сучасні класні кімнати, великий спортивний зал, шкільний басейн (тимчасово не працює), обладнані кабінети, майстерні та бібліотека. Поряд із школою розміщений спортивний комплекс. Естетичному вихованню дітей сприяє шкільна картинна галерея та музей Уляни Кравченко.

У  ОЗНЗ "Бібрській ЗОШ І - ІІІ ст. імені Уляни Кравченко"  навчаються учні з міста Бібрки, сіл Волове, Залісся, Лани, Любешка, Малі Ланки, Серники, Стрілки, Шпильчино, а також окремих сіл Жидачівського району. Навчальний заклад розташований на відстані 24 км від Перемишлян.

У 2017-2018 н.р. у школі навчається 701 учень. З них:
1-4 кл. – 256 учнів

5-9 кл. – 358 учнів

10-11 кл. – 87 учнів.

У школі функціонує 28 класів, з них:

1-4 кл. – 10 класів

5-9 кл -14 класів

10-11 кл. – 4 класи.

Навчально-виховний процес у школі забезпечують 67 педагогів (з них 4 працює за сумісництвом). У тому числі жінок – 60, чоловіків -7.

Фаховий склад педколективу:
- спеціалісти вищої категорії – 40
- спеціалісти І категорії – 6                                                                                               --спеціалісти ІІ категорії – 8
- спеціалісти : з вищою освітою – 11, з середньою спеціальною освітою – 1
- із педагогічним званням «вчитель – методист» – 10
- із педагогічним званням «старший вчитель» – 23.

Бібрська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Уляни Кравченко славиться своїми висококваліфікованими вчителями та випускниками.

На честь 65 річниці із дня смерті Уляни Кравченко(31.03.2012) відкрито віртуальний музей

Щоб оглянути експозицію музею, наведіть курсор на зображення. Натисніть ліву кнопку миші та пересувайте її вліво або вправо.Аби наблизити або віддалити малюнок, прокрутіть колечко.

Фото: Валерій Кузнєцов
Монтаж: Олег Довгаль