Дата народження: 16 березня 1968
ВНЗ:Львівський національний університет імені Івана Франка
Основна інформація:освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - «старший учитель», педагогічний стаж – 29 років. Працює над методичною проблемою ««Формування життєвих компететностей через реалізацію наскрізних ліній при вивченні математики». Керівник методичного об’єднання вчителів математики Бібрського методичного центру 2003-2019н.р.,а з 2019р. – відповідальна за методичний супровід викладання математики, фізики та інформатики відділу освіти виконавчого комітету Бібрської міської ради. 2010 рік - переможець ІІ етапу конкурсу «Учитель року» у номінації "Математика". Координатор Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» ЗО Бібрської ОТГ.
Щоб навчати інших, треба щодня вчитися самому. Саме такої аксіоми для кожного педагога вимагає сьогодення.
Тому, 12 лютого, на базі Бібрського ОЗЗСО І – ІІІ ст. імені Уляни Кравченко вчергове відбувся семінар - практикум для учителів фізики та математики закладів освіти Бібрської ОТГ.
Своїм творчим досвідом ділилися учителі Галелюка Ігор Мик
16 січня, разом з Наталією Тимків, провели тренінг з фінансової грамотності для педагогів.
Тема обговорення- фінанси. Вона є актуальною завжди, адже вміння заробляти, витрачати і заощаджувати - основа матеріального благополуччя і достатку людини та її сім'ї.
Не в кількості знань полягає освіта,а в повному розумінні й майстерному застосуванні в житті всього того, що знаєш.
Саме такий принцип став визначальним у роботі семінару-практикуму вчителів математики та інформатики на базі Бібрського ОЗЗСО і – ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко, який підготували і провели вчитель математики Боднар Г. Я. та в
Дивилися "Захара Беркута". Гарна гра акторів, актуальні проблеми і по сьогодні ( навіть герб у загарбників такий самий як і зараз).
В єдності - сила. І з ворогом потрібно боротися, а не домовлятися. Такий головний меседж фільму.
Практична робота "Фінансове планування".
З'ясовуємо як ставити фінансові цілі, розраховуємо на прикладах чисті активи родини, плануємо віртуальні екскурсії згідно наявних фінансів.
Вчимося не для школи, а для життя.
Наші герої. Хто ж вони? Це ті люди, які любили Україну більше за власне життя! Але історія пам’ятає тільки найвідоміші імена. А скільки їх – отих борців? Безіменних, маловідомих, ніким не згаданих, завчасно полеглих, безвісти пропавших, скалічених. Їх тисячі... Тих, хто виборював нам волю, тих, хто захищає нашу незалежність сьогодні.
11 лютого в актовому залі школи відбувся урок історичної пам’яті та мужності «І без імен вони для нас герої». У заході взяли учні 6-Б та 7-Б класів під керівництвом учителів Боднар В.М. та Бо
15 грудня у школі відбулося засідання методичного об’єднання вчителів математики, фізики та інформатики. У його рамкам відбулася презентація проекту учнями 6-Б класу «Відсотки у нашому житті». Його девізом були такі слова: «Успішний учень – успішна родина – успішна Україна».
Діти повторили основні поняття про відсотки, виконуючи тестові завдання. Згодом вони презентув
20 жовтня у школі проведено аукціон педагогічних ідей "Їнтерактивна методика в дії". Мій лот №2 - "Метод проектів на уроках математики як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів".