Головна

Контакти

Історія школи

Адміністрація школи

Новини

Методоб'єднання Її ім'я носить наша школа Методична скринька

Проект 'Інтелект України'

Прозорість та інформаційна відкритість закладу Нормативні документи

Результативність роботи

Фотогалерея Відеогалерея

Протидія булінгу

2016-02-28 19:27:00

І без імен Вони для нас Герої...

Наші герої. Хто ж вони? Це ті люди, які любили Україну більше за власне життя! Але історія пам’ятає тільки найвідоміші імена. А скільки їх – отих борців? Безіменних, маловідомих, ніким не згаданих, завчасно полеглих, безвісти пропавших, скалічених. Їх тисячі... Тих, хто виборював нам волю, тих, хто захищає нашу незалежність сьогодні.
11 лютого в актовому залі школи відбувся урок історичної пам’яті та мужності «І без імен вони для нас герої». У заході взяли учні 6-Б та 7-Б класів під керівництвом учителів Боднар В.М. та Боднар Г.Я.
У хронологічному порядку на сцені діти відтворювали славні історичні сторінки нашого народу та вшанували пам’ять славних синів України – Українське козацтво, Січових стрільців, Героїв Крут, воїнів ОУН-УПА, Небесну сотню, воїнів АТО.
Доповнили захід патріотичні пісні: «Не спи моя рідна земля» «Козацькому роду нема переводу», «На стрілецьких могилах», «Десь там далеко на Волині», «Мамочко вибач за чорну хустину», «Не твоя війна, «Білі лебеді у небесах», «Ти - солдат України!»
Захід супроводжувався змістовною мультимедійною презентацією, яка відображала всі історичні етапи боротьби України за волю та незалежність. У документальних відеосюжетах глядачі з болем в душі переглянули сторінки подій Майдану та подій на Сході України.
Діти запалили свічу пам’яті всіх загиблих героїв, які віддали життя за свободу України та вшанували їх хвилиною мовчання.

І без імен помолимось за них,
За жменю вдачі світлої, простої.
В час зрад страшних і втрат таких гірких,
І без імен Вони для нас Герої...

Памятаймо наших героїв! Допоки ми будемо їх пам’ятати – вони будуть жити!
Cлава Україні! Героям слава!

 

 

 

всі новини