Її ім'я носить наша школа Новини

Методоб'єднання Методична скринька

Учасникам освітнього процесу Проект 'Інтелект України'

Нормативно-правова база

Прозорість та інформаційна відкритість закладу Результативність роботи

20:00 16.01.2022

Заходи щодо безпеки на залізниці

Упродовж тижня вчителі основ здоров'я та класні керівники провели виховні години, бесіди щодо правил поведінки та профілактики травматизму на об'єктах залізничної інфраструктури. Було використано роз’яснювальні ролики, що розміщені на YouTube каналі:

"Бережи себе"

"Безпека на залізниці"

"Безпека дітей на залізниці"

"Зірки про безпеку на залізниці"

"Безпека на залізниці"

"Безпека дітей на залізничному транспорті України"

"Правила безпеки на залізниці".

«Залізниця – зона підвищеної небезпеки».

Педагоги нагадали дітям, що залізничні колії є об’єктами підвищеної небезпеки. Перебуваючи на них, людина піддає своє життя ризику. Переходити залізничні колії можна тільки у встановлених та обладнаних для цього місцях, переконавшись у відсутності поїзда, що наближається або на дозволяючий сигнал переїзної сигналізації.

Здобувачі освіти познайомилися з пам’яткою щодо безпечної поведінки на об’єктах залізничного транспорту. Діти активно наводили приклади із життєвих ситуацій, ставили питання.