22:53 08.12.2021

Тиждень здоров’я «Молодь за здоров’я"

Здоров'я - це найбільша цінність, це те, без чого людина не може бути щасливою. Саме тому з метою популяризації і пропаганди здорового способу життя з 29 листопада у нашому ЗО розпочався тиждень здоров’я «Молодь за здоров’я».

В перший день було проведено такі заходи:

1. презентація відеороликів «Режим дня»

(Чубій О.Р., Кіцак О.Л., 5- Б клас)

2. урок-тренінг «Здоров’я – це ще не все, але без нього все стає нічим!» (Цимбала Г.В., Тимчишин О.С., здобувачі освіти 10-А, Б класи)

3. тренінг «Моє ставлення до шкідливих узалежнень» (Курись Т.З., здобувачі освіти 9-х класів)

Другий день тижня здоров’я в Бібрському ЗО пройшов весело, цікаво, змістовно, а саме:

1. творчо-пошуковий проєкт «Ми відповідаємо за тих, кого приручили» (до Всесвітнього дня домашніх тварин) (Чубій О.Р., 5-Б клас);

2. інформаційно-прикладний проєкт «Медичні розчини у побуті» (Чубій О.Р., Кіцак О.Л.,здобувачі освіти 9-х класів);

3. майстер –клас «Їжа та здоров’я» (Чубій О.Р.,Кіцак О.Л., Цимбала Г.В., Тимчишин О.С.,5-Б,7-В,10-А класи).

Третій день тижня здоров’я - 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Не залишились осторонь цієї проблеми педагоги і учні Бібрського ЗО.

В цей день проведено ряд заходів:

1. конкурс кросвордів, ребусів, віршів на тему «Здоров’я – моя цінність» (Кіцак О.Л., здобувачі освіти 5-х класів);

2. тренінг «Моє ставлення до ВІЛ-інфекції» (Кіцак О.Л., Цимбала Г.В., Курись Т.З., здобувачі освіти 8-В класу ,11-х класів);

3. пазл "Правда чи міф?" Найпопулярніші міфи про ризики зараження ВІЛ - інфекцією (Кіцак О.Л., Курись Т.З., здобувачі освіти 7-х класів);

4. прикладний проєкт виготовлення червоної стрічки – символу боротьби зі СНІДом (Кіцак О.Л., Курись Т.З., здобувачі освіти 7-х класів)

5. флешмоб "СНІД. Надія та відчай". (Цимбала Г. В., здобувачі освіти 10-А класу);

6. акція «Ми проти СНІДу», яка включала інформацію про страшну чуму ХХІ століття, виготовлення буклетів і стрічок солідарності (педагог-організатор Михаліна Б.А. учнівський парламент).

Протягом дня учні та вчителі ходили з червоною стрічкою, як символом усвідомлення людьми важливості проблеми СНІДу

Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Саме тому з раннього дитинства треба формувати навички щодо ведення здорового способу життя. З цією метою у нашому ЗО пройшов четвертий день тижня здоров’я.

Цимбала Г.В., провела анкетування із здобувачами освіти 10-А класу

«Моє ставлення до життя»;

Тимчишин О.С.,Чубій О.Р. і здобувачі освіти 9-х класів взяли участь у створенні буклету «Здоровим бути модно»

В останній день тижня здоров’я  було зреалізовано:

1. прикладний проєкт на тему: «Здоров’я - вибір кожного»

(Тимчишин О.С.,Кіцак О.Л.,Чубій О.Р., Ануфрієва Ю.А., Цимбала Г.В., Курись Т.З., здобувачі освіти ОЗЗСО);

2. вікторина «Азбука здоров’я» (Курись Т.З., здобувачі освіти 7-А класу);

3. прикладний проєкт «Тарілка здорового харчування»;

(Ануфрієва Ю.А., здобувачі освіти 8-х класів).

Упродовж тижня учні здобули багато корисної інформації, яку зможуть застосувати у повсякденному житті для збереження свого здоров'я та зрозуміли, що здоров'я вимагає до себе постійної уваги, знань і неабияких зусиль для його збереження.