00:12 11.10.2021

Навчальна евакуація у школі

На випадок пожежі чи іншої надзвичайної ситуації, у школах проводяться навчання для дітей.
8 жовтня 2021 року проведено планове відпрацювання нормативів евакуації учнів та працівників із будівлі Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко.
Після трьох коротких дзвінків, які сповістили працівників й учнів школи про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації, учні у супроводі вчителів спокійно та організовано йшли до виходів.
Усі учні по класах разом класними керівниками та вчителями-предметниками, технічний персонал вишикувалися на подвір’ї ЗО.
Школа вклалася у нормативний час для даного навчального заходу - евакуація тривала 3,26 хвилини.
Хотілося б, щоб навчальна евакуація залишилася тільки навчальною, а здобутий невеличкий досвід ніколи не застосовувався в житті.