20:15 18.04.2021

Захист групових проєктів учнів 9-х класів з інформатики «Видатні українці сучасності»

Карантин змусив усіх нас внести корективи у свої плани та перенести навчання в онлайн. Тому, уже звичний щорічний захист групових проєктів учнів 9-х класів Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім.Уляни Кравченко, відбувся цьогоріч на платформі Zoom. Тема проєктів - «Видатні українці сучасності». Цікаві факти про таких знаних українців, як Андрій Шевченко, Валерій Лобановський, Оксана Линів, Євген Клопотенко, Андрій Кузьменко та наш земляк Ярополк Царик, було представлено за допомогою презентацій, сервісів Padlet, Canva, Prezi, а також набору застосунків, побудованих на основі сервісу Google та інших технологій.

Учасниками відеоконференції були також директор ЗО Островерха Г.М., заступник з методичної роботи Тимчишин О.С. та учителі математики, фізики, інформатики Бібрської ТГ, які схвально оцінили роботи дітей і визначили дві кращі із них - проєкт про Євгена Клопотенка ( група учнів 9-А класу, учитель Чабан Х.Й.) та Ярополка Царика (група учнів 9-В класу, учитель Мельник Л.Є.).

Дякуємо учням та їх вчителям за проведені дослідження та презентацію.