17:58 21.02.2021

Перемога в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв при закладах освіти "Край, в якому я живу".

Вітаємо вчительку української мови та літератури Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко Роксолану Гулу та її учнів: Вероніку Канюку, Надію Ковальчук, Христину Гринус, В’ячеслава Береста із зайнятим ІІ місцем в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв при закладах освіти "Край, в якому я живу".
Адміністрація Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко дякує заступнику директора КЗ ЛОР "ЛОЦКЕТУМ" Михайлові Набитовичу за сприяння в організації міжсекторіального співробітництва. Участь дітей у конкурсі цьогоріч була можливою також завдяки роботі педагогів закладу освіти Мар'яни Назарчук та Надії Ничипор, які допомогли адміністрації ЗО здійснити заходи щодо взяття на облік історико-краєзнавчого музею Уляни Кравченко