19:36 13.02.2021

Тиждень математики у ЗО

«Серед усіх наук, що відкривають людству шлях до пізнання законів природи, наймогутніша, найвеличніша наука-математика» - саме такі слова Софії Ковалевської стали гаслом предметного тижня математики у ЗО.

Математична освіта відіграє важливу роль у формуванні загальної культури підростаючого покоління, його світогляду, сприяє естетичному вихованню дитини, розумінню нею краси навколишнього світу, розвиває уяву, просторове, аналітичне та логічне мислення, стимулює розвиток інтелектуальних здібностей школярів. А проведення тематичних предметних тижнів сприяє розвитку інтересу у школярів до вивчення математики та розвитку їх творчих здібностей.

З цією метою, упродовж цього тижня були проведені наступні заходи:

1. Проєкт «Відомі українські математики», «Математичні лайфхаки», «Побудова графіків функцій онлайн», Стецько Г.М.

2. Математичний вернісаж «Вислови про математику», урок-гра «Математичне лото», математична олімпіада «Сходинками до олімпу», тренінг для старшокласників «З математикою у життя», Боднар Г.Я.

3. Життєва математика «Математичні задачі в географії», Герчаківська І.М.

4. Історична подорож «Як люди навчилися рахувати?», «Математичні кросворди», Мох Г.Є.

5. «Математичні казки», «Математика моїми очима», Бодак О.В.