12:39 01.04.2020

Поради соціального педагога та практичного психолога

Карантин - це не просто канікули або відпустка, а велика відповідальність, яка покладається на кожного. Під час карантину є час вчитись чомусь новому. Вчитися про себе піклуватись. Вчитися робити емоційну профілактику. Вчитися робити інформаційний детокс. Вчитися аналізувати отриману інформацію і робити з неї висновки. Перед тим, як вдарити людину, яка кашляє, варто задуматися, що вам це насправді дасть? Вірус від цього точно не відступить. А якщо ви подбаєте про себе, дотримуватиметесь правил гігієни і та загальних рекомендацій, які зменшують ризик заразитись, шанси йому протистояти суттєво зростуть.
ШАНОВНІ БАТЬКИ!!!
Зробіть усе необхідне і залежне від вас, щоб діти під час карантину перебували в обмеженому від зовнішніх впливів просторі. Дотримувалися санітарно-гігієнічних вимог і правил у час посилення інфекційних захворювань.
Дітей потрібно контролювати, тому радимо батькам не розслаблятись й слідкувати за виконанням домашнього завдання, яке дали вчителі дистанційно.
Бажано все ж таки робити
шкільні завдання не в останній вечір, а потихеньку щодня.
Спіть як мінімум 7-8 годин на день.
▪ Слідкуйте уважно за своїм харчуванням.
▪ Займайтеся спортом.
▪ Регулярно провітрюйте приміщення.
▪ Читайте книги.
▪ Підтримуйте близьких і рідних та будьте з ними на зв’язку.
Максимально свідомо реагуйте на ситуацію довкола. Менше паніки - зберігайте спокій та душевну рівновагу!