21:41 09.03.2020

Засідання методичного об’єднання учителів географії Бібрської ОТГ

3 березня 2020 року на базі Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко відбулося засідання методичного об’єднання учителів географії Бібрської ОТГ.
Учитель географії Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім.Уляни Кравченко Оксана Курдина провела майстер-клас зі здобувачами освіти 8 класу. Це географічна мандрівка школою-«замком», поринувши в цікавий світ гри-квесту та опинившись в нестандартних ситуаціях, діти розвивали свої вміння з фізичної географії України.
Учитель географії Великоглібовицького ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Юліана Головінського Уляна Горбаль провела майстер-клас з учителями на тему «Ресурси Світового океану. Проблема забруднення вод», використовуючи сучасні методи та прийоми («Очікування», «Прес», «Торбинка ідей», «Ялинка асоціацій»).
Море позитиву, багато цікавих ідей та бажання самовдосконалюватися отримали наші географи.