16:15 12.01.2020

Тренінг "Інноваційні технології в освітньому процесі"

10 січня 2020 р. у Бібрському ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко відбувся тренінг для педагогів на тему: "Інноваційні технології в освітньому процесі". Модератор заходу - Тимчишин О.С. Цікаві майстер-класи із застосування сучасних методів і прийомів освітньої діяльності провели учителі Боднар В.М. (створення рекламного продукту - прогнозування за картиною), Ковалів Л.А. ("Шість капелюхів"), Михашула Л.З. ("Снігова лавина"), Бодак О.В.("Зашумлена тема" та "Скалки"), Мельник Л.Є. (хмарні технології в освітньому процесі), Галелюка І.М. (ресурси програми "Notebook" на мультиборді), Стасюк О.М. (вдосконалення читацьких навичок), Сухай С.Я. (технології "Лего" в ігровій діяльності), Ковальчук О.Р. (розвиток мовленнєвих компетентностей), Залога І.І. (використання мобільних додатків, навчальна платформа "Kahoot").