21:32 24.11.2019

Тиждень національно-патріотичного виховання

З метою посилення національно-патрі ототичного виховання, формування в учнівської молоді національної свідомості ,поваги до державних символів, пробудження інтересу до поглибленого вивчення історії боротьби за Незалежність України в Бібрському ОЗЗСО І -ІІІ ст.ім.Уляни Кравченко з 18-22.11.2019 року відбувся тиждень національно-патріотичного виховання .
У контексті якого було проведено ряд заходів:
- інформаційні години"Моя країна Україна","Вчимося жити за законами Гідності та Свободи" ;
-виставка малюнків "Вільна Україна очима дітей"-педагог -організатор Б.А.Михаліна;
- урок мужності "В їхніх серцях жила Україна " - Г.В.Цимбала з учнями 8-А класу;
- флешмоб "З Україною в серці"- заступник директора з виховної роботи М.Р. Ковальчук , педагог-організатор Б.А. Михайліна з учнями 5,7класів та молодіжним парламентом;
- віртуальна подорож"Славетні міста України" - О.С. Курдина з учнями 9-Б класу ;
- панахида пам`яті жертв Голодомору- 1932-1933р. о. Зеновій Телішевський; -акція «Незабудка пам'яті»;
- флешмоб"Скорботна пам'ять поколінь"Г.М. Стецько з учнями 8-В класу .
Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити сама себе не може. Тому святий обов’язок тих, хто на ній живе, користується всіма її благами і дарами, – виховати патріотів – майбутнє України.