17:23 16.11.2019

Тиждень української писемності та мови

З 4 по 8 листопада у школі проходив Тиждень української писемності та мови. Учителями було проведено різнопланові заходи. Зокрема уроки-вікторини «Що я знаю про українську мову» – Кохалик Б.Б., «Юний мовознавець» –  Ковтун О.С.,  урок – дослідження  «Ми українці» – Лукасевич Л.П., урок-диспут «Мовна ситуація в Україні» – Ковтун О.С., квест «Подорож у таємничий світ мови» – Чабан В.М.

Учителі-словесники провели також тренінги з культури мовлення: «Відеоурок з Олександром Авраменком»  –  Гула Р. М. , «Культура мовлення –  ознака інтелігентності» –  Марків В. М., мовне редагування  «А я пишу рідною так...» – Чабан В.М.

Учасники молодіжного парламенту під керівництвом Михаліни Б.А. провели флешмоб «Барви рідного слова».

Пізнавальними для школярів були презентації «Історія української писемності» – Кохалик Б.Б., «Питання мови – питання кордонів» – Марків В.М.

Учні підготували різноманітні прикладні проекти: «Мова очима дітей» – Ковтун О.С., «Слово про слово» – Марків В.М., постери «Українською дихаю, думаю, живу» – Чабан В.М.  Культурологічне карооке «Моя Україна в звичаях і обрядах» підготувала і провела Чабан О.М.

У рамках тижня було проведено І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Учні 9-11класів брали участь у Всеукраїнському диктанті національної єдності.