ОЗНЗ "Бібрська ЗОШ І - ІІІ ст. імені Уляни Кравченко" |

14:56 30.10.2018

Тиждень козацтва

З 08.10. по 12.10.2018 р. у нашому освітньому закладі проходив тиждень козацтва. Ми вшановували захисників України, вояків УПА, сучасне українське військо. Протягом тижня панувало святкове напруження і піднесений настрій, адже майже кожен класний колектив брав участь у різноманітних заходах:
1. Участь у акції «Милосердя»,по збору часнику, цибулі, шоколаду для воїнів АТО.

2. Години спілкування: «Вітчизна – це не хтось і десь. Я теж – Вітчизна».
Класні керівники 1 – 11 класів.

3. Участь у пісенному онлайн – фестивалі патріотичної пісні «Пісенна варта Героїв».
Вч. музичного мистецтва Добуш Н. М.

4. Онлайн – трибуна «Відкритий мікрофон» (учасники відповідають на питання «Що зроблю для України?»).
Учнівське самоврядування, учні 5 – 11 класів.

5. Перегляд фільму «Кіборги».
Вч. захисту Вітчизни Андрощук В. О., заст. директора школи з виховної роботи Ковальчук М. Р.,

6. Презентація інформаційно – дослідницького проекту «Нащадки козацтва».
Вч. історії і правознавства Шах Л. Т.

7. Флешмоб «Героїчні вояки УПА».
Заст. директора школи з виховної роботи Ковальчук М. Р., пед. – організатор Курись Т. З., учнівське самоврядування.