21:43 14.10.2024

Зустріч з офіцерами громади

????‍♂️8 жовтня для учнів 5-9 класів нашого ліцею працівники поліції Віталій Янчишин, інспектор сектору ювенальної превенції Львівського районного управління #2, та офіцер Бібрської громади, Руслан Підкович, провели профілактичну бесіду на тему: «Профілактика злочинів і правопорушень серед підлітків».
✅Також були порушені такі питання, як відповідальність підлітків за злочини та адміністративні правопорушення, наркоманія та її наслідки для людини.
♻️Крім того, було наголошено, що поліція разом з службою у справах дітей проводить рейди щодо виявлення правопорушників і притягнення їх та їхніх батьків до відповідальності згідно чинного законодавства.
????Проведена зустріч неодмінно спонукала учнів замислитись над своїм майбутнім, адже лише від них та їхніх вчинків залежить подальше життя.