21:20 29.09.2024

Олімпійський тиждень у школі

⛹️????????‍♂️Традиційно у вересні з нагоди Дня фізичної культури та спорту, з метою популяризації спорту й формування мотивації до здорового способу життя та залучення дітей та підлітків до занять фізичною культурою і спортом, проводять Олімпійський урок та Олімпійський тиждень.
????????????????Цьогоріч заплановані заходи в рамках Олімпійського тижня в нашій громаді, зокрема і в нашому закладі освіти, присвячені пам'яті Героя України, учителя фізичної культури Свірзького ліцею Романа Кравця.
⁉️Заплановано чимало цікавих заходів вчителями фізичної культури та класними керівниками початкових класів під гаслом "Україна єднає серця"
✅23 вересня, були проведені змагання з школярболу між збірними командами 6-А, 6-Б та 6-В класів.
????Вітаємо команду ????6-А класу з перемогою та дякуємо командам ????6-Б та ????6-В класів за гарну гру і вітаємо з призовими 2 та 3 місцями.
⚽️ 24 вересня відбулись змагання з футболу серед збірних команд 6-х, 7-х та 8-х класів!!!
⁉️У напруженій та нелегкій боротьбі перемогу виборола збірна команда ????6-х класів!!! Вітаємо????
????ІІ місце - збірна команда 7-х класів.
????ІІІ місце - збірна команда 8-х класів.
Також, 24 вересня в рамках Олімпійського тижня, з учнями других класів було проведено різноманітні спортивні змагання!!
????????????????‍♀️До участі у волейбольних змаганнях було запрошено здобувачів освіти 9-х, 10-х та 11-х класів!!! Гравці показали чудову, захоплюючу боротьбу, подарували море позитивних емоцій та гарний настрій.
????Відтак, переможцями турніру стала збірна команда 10-х класів.
????Друге місце виборола збірна команда 9-х класів, а ????третіми була збірна команда 11-х класів.
????????????????????????Дякуємо ЗСУ за можливість проводити змагання.
✅Дякуємо учасникам за гарну гру та високу майстерність, а вболівальникам – за щиру підтримку!!!
????????Дякуємо кожному та кожній, хто у складі українського війська мужньо боронить кожен сантиметр української землі!!!
????????Слава ЗСУ!!! Слава Україні!!!