15:14 22.09.2024

Міжнародний день Миру

У житті кожної людини є найголовніші слова: батьки, родина, Батьківщина. І є слово, яке на різних мовах світу звучить по-різному, але воно важливе для кожної людини на нашій планеті. Це слово «мир»! Сьогодні ми, українці, як ніхто інший, розуміємо цінність і важливість миру для нашої країни!

Здобувачі освіти 5-В класу взяли участь у освітньо-виховному проєкті "Що я можу зробити, щоб на моїй Батьківщині стало більше миру та добра?", присвяченому Міжнародному дню миру. Діти дізналися, що для кожного означає слово "мир", ознайомилися з історією започаткування свята, переглядали відео про наслідки війни, брали участь в бесідах, працювали над створенням плакатів, розробляли власну «формулу миру» для нашої держави.