Історія закладу освіти

Адміністрація ліцею

Її ім'я носить наш заклад освіти Новини

Методоб'єднання Методичний кейс інновацій Учасникам освітнього процесу Проект 'Інтелект України'

Нормативно-правові документи, на яких базується діяльність ліцею Прозорість та інформаційна відкритість закладу Результативність роботи

Клас безпеки

Профорієнтація школярів

Цифровізація освітнього процесу у закладі освіти Контакти

20:31 16.05.2024

Екологічний КВК "Не будь окупантом - не знищуй первоцвіти!"

✅І знову КВК - екологічний "Не будь окупантом - не знищуй первоцвіти!".
25.04.2024 змагались команди:
????"Пролісок" (9-Б) та ????"Перлина первоцвітів" (9-В).
????Конкурсанти під час презентацій своїх проєктів "Первоцвіти лісів Бібреччини" та "Первоцвіти квітників Бібреччини" вміло зуміли довести до глядачів необхідність збереження та охорони цих вісників весни. Фотоквест, презентації про лікарські властивості первоцвітів, прикладні проєкти, агітаційні листівки продемонстрували уміння учнів виконувати різнопланові завдання.
????Журі у складі Оксани Шпак, Василини Чабан, Надії Буцик та Ольги Горошко постали перед дилемою, хто кращий?
????Голова журі Оксана Шпак подякувала учням за чудову підготовку та відмітила оригінальність і креативність команди "Пролісок", які зайняли І місце ????
????????Щиро вдячні ЗСУ за можливість провести КВК.
Модератор проєкту - вчитель біології #Галина_Цимбала.