15:27 17.02.2024

Заходи до Дня безпечного Інтернету

????З учнями 6-х класів досліджено тему «Цифровий слід». Учні ознайомились з активним та пасивним цифровим слідом. Вони проаналізували місця, де залишають його та дослідили способи зменшення власного цифрового сліду. Всі дійшли висновку, що він нескінченний, але потрібно лишати його розумно! На закріплення правил безпечної поведінки в мережі Інтернет учні пограли у гру «Доміно безпечного Інтернету». (уч. Боєчко О.Р.)
????Учні 6-А класу поділились результатами групових досліджень з безпечного поводження в Інтернеті (уч. Підгородецький Р.В.)
????Проведені бесіди та переглянуті презентаціі про бепечне користування Інтернетом з учнями усіх класів (Мельник Л.Є)
????З учнями 5-11-х класів проведено навчання на плаформі Дія-Освіта освітній серіал «Персональна кібергігієна». Він допоміг учням засвоїти базові принципи кібергігієни та типові алгоритми дій у разі виявлення ознак інформаційних атак. (Мельник Л.Є., уч. Боєчко О.Р., уч. Підгородецький Р.В.)