21:30 04.02.2024

Участь у науковому івенті

????29.01.2024 учителі біології та хімії ліцею взяли участь у науковому івенті з Тарасом Перетятком, полярником, учасником 28-ої Української антарктичної експедиції.
????Тема зустрічі: "Різноманітність птахів і ссавців Антарктики. Біологічні та метеорологічні дослідження на станції "Академік Вернадський". У той же день на зустрічі з науковцем побували також і учні 9 - А класу ліцею.
????Популяризація природничих наук, досягнень, досліджень за участю українських науковців є важливим аспектом освітньої діяльності вчителів природничих дисциплін.
????Дякуємо за запрошення Марії Лазорко, старшій викладачці кафедри природничо-математичної освіти КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».