22:20 18.11.2022

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 14 по 18 листопада 2022 року відбувся тиждень безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».
Зреалізовано такі заходи, спрямовані на попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, зокрема:
✅14 листопада 2022 року урок-гра: «Безпека на дорогах. Дорожні знаки для пішоходів»
✅15 листопада 2022 року представники поліції провели майстер-клас безпечної поведінки на дорозі "Увага! Діти на дорозі!"
✅16 листопада 2022 року пленерний урок «Правила дорожнього руху знай – життя та здоров’я зберігай!»
✅17 листопада 2022 року круглий – стіл «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».
Прикладний проект "Безпечна дорога додому в умовах воєнного стану"
✅18 листопада 2022 року тренінг «Будь помітним на дорозі». Турнір знавців правил дорожнього руху.
Єдиний урок «Безпека на дорозі — безпека життя».