Українська мова , література

та зарубіжна література

Гула Роксолана Миколаївна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж –  19 років. Працює над методичною проблемою «Розвиток культури мовлення учнів на уроках української мови та літератури».2015 рік - переможець ІІ етапу конкурсу «Учитель року» у номінації "Українська мова і література".

Довгаль Оксана Володимирівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - « вчитель – методист», педагогічний стаж – 24 роки. Працює над методичною проблемою «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках української мови». Керівник методичного об’єднання вчителів української мови та літератури Бібрського методичного центру.2005 рік - переможець ІІ та ІІІ етапу конкурсу «Учитель року» у номінації "Українська мова і література". Старший екзаменатор  ЗНО.

Ковтун Оксана Степанівна

– освіта вища, спеціаліст ІІ категорії, педагогічний  стаж   – 15 років.

Кохалик Богдана Богданівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - « старший учитель», педагогічний стаж – 41 рік. Працює над методичною проблемою «Формування освіченої творчої особистості на уроках української мови та літератури».

Кунда Ольга Федорівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - « старший учитель», педагогічний стаж – 40 років. Працює над методичною проблемою «Удосконалення грамотності учнів».

Лукасевич Леся Петрівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - « старший учитель», педагогічний стаж – 50 років. Працює над методичною проблемою «Удосконалення грамотності та логічної думки на уроках української мови».

Марків Володимира Миронівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - «учитель-методист», педагогічний стаж – 39 років. Працює над методичною проблемою «Використання проектної технології у вивченні української мови та літератури».  Екзаменатор ЗНО.

Островерха Галина Михайлівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - «вчитель –методист», педагогічний стаж – 40 років. Працює над методичною проблемою «Розвиток загальної ерудиції та культури особистості засобами рідної мови». Екзаменатор ЗНО.

Чабан Ольга Мар’янівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - « старший учитель», педагогічний стаж – 33 роки. Працює над методичною проблемою «Міжпредметні зв’язки на уроках рідної мови та літератури».

Шах Христина Володимирівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж – 48 років. Працює над методичною проблемою «Формування мовленнєвої культури на уроках рідної мови».

Горошко Оксана Іванівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж – 38 років. Працює над методичною проблемою « Морально–естетичне виховання на уроках світової літератури».

Чабан Василина Михайлівна

– освіта вища, спеціаліст, педагогічний стаж – 4       роки. Працює над методичною проблемою «Формування пошуково-дослідницьких здібностей учнів на уроках української мови та літератури»

?????

????