Трудове навчання та предмети художньо-естетичного циклу

Баран Леся Іллівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж – 32 роки. Працює над методичною проблемою «Роль курсу швейної справи у виробленні естетичних смаків».

Візна Любов Євгенівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "учитель-методист" педагогічний стаж – 33 роки. Працює над методичною проблемою «Культура співу на уроках музики».

Гавриляк Іван Іванович

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - «старший учитель», педагогічний стаж – 33 роки. Працює над методичною проблемою «Вивчення народних промислів на уроках трудового навчання». Керівник методичного об’єднання вчителів трудового навчання та предметів художньо-естетичного циклу Бібрського методичного центру.

Добуш Надія Михайлівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж – 39 років. Працює над методичною проблемою «Чистота інтонацій на уроках музики».

Онацик Світлана Степанівна

– освіта вища, І категорії,  педагогічний стаж – 26 років. Працює над методичною проблемою «Розвиток естетичного відчуття на уроках обраотворчого мистецтва».

?????

????