00:10 10.12.2018

Французька мова -це супер

Навчання іноземним мовам - навчання життю у багатомовному світі. Процес досягнення високого рівня навчання потребує належного методичного супроводу, відповідного інструментарію, високої професійної підготовки вчителя.
В "ОЗНЗ Бібрська ЗОШ I-III ст. імені Уляни Кравченко" у рамках методоб’єднання учителів іноземної мови 28 листопада 2018 року вчителем французької мови Андрійчук М.В. з учнями 6-9 класів було проведено лабораторію проектувальних робіт ,,Французька мова -це супер". Найочікуванішою подією став конкурс "Міні-міс франсе" який організувала вчитель французької мови Івахів Д.Є. Скільки часу та зусиль докладено до підготовки на конкурс! Відбір красунь, репетиції, підбір образів, показових номерів, реквізиту… Усі учасниці – неймовірно красиві, у розкішних сукнях, з прегарними зачісками.
Учасниць нагородили, конкурс провели, святковий настрій забезпечили.