ОЗНЗ "Бібрська ЗОШ І - ІІІ ст. імені Уляни Кравченко" |

21:16 04.06.2018

Зі святом, дорога шкільна родино!

Дорога шкільна родино!

Свято останнього дзвінка символізує для нас успішне подолання ще однієї шкільної вершини, старт літніх канікул.

Бажаю усім змістовного відпочинку, незабутніх вражень, бо літо – це унікальна можливість прочитати найкращі книги, здійснити омріяні подорожі, зайнятися спортом, оволодіти іноземною мовою і комп’ютером, провести час у спілкуванні з сім’єю, друзями.

Особливо хвилюючий і неповторний цей день для наших випускників. Сьогодні ви особливо відчуваєте що школа – це рідний дім, який настала пора покидати. Прийшов час самостійних рішень і вибору життєвого шляху. Завжди пам’ятайте, що ви – діти України і за жодних обставин не покиньте її. Ваше майбутнє – на рідній землі, яка потребує вашого молодечого запалу, ентузіазму, праці рук і розуму, захисту і оборони. Хай благодатною буде ваша життєва путь під Божим і людським благословенням.

Дорогі мої вчителі! Дякую Вам за професіоналізм, самовіддану працю, невтомний творчий пошук, мудрість і любов, які ви щедро віддавали своїм вихованцям. Здоров’я Вам, нових творчих звершень, достатку і небесних щедрот.

Вітаю зі святом останнього дзвінка родини наших учнів, усю Бібрську громаду.

Нехай шкільний дзвінок знайде відлуння в кожному серці, адже всі ми є чи були дотичними до школи, усі ми родом з дитинства. А дитинство завжди асоціюється зі школою, до якої повертаємось як до витоків, до оази життя.

Тож ідіть і повертайтеся до школи. Вона завжди чекає. Щастя Вам і життєвих успіхів.

Г. Островерха