Бібрська ЗОШ І - ІІІ ст.

05:32 30.05.2017

Екскурсія до столиці нашої країни -міста Києва

1 травня учні 6-Б, 7-Б,  8-Б та 11- А  класів разом з класними керівниками побували на екскурсії у столиці нашої країни – місті Києві.  Діти доторкнулися до героїчного й легендарного минулого древнього міста.

Мандрівка розпочалася  з відвідування Володимирівського собору, а далі- Золотих воріт – першого в’їзду в Київ в «місто Ярослава».

Також учні пройшлися головною дорогою до Софійського собору, дізналися про історію його створення та його унікальну оздобу – фрески та мозаїки, прогулялися Софійським майданом і відвідали Михайлівський Золотоверхий монастир.

Далі - побували на Андріївському узвозі, відвідали унікальну Пейзажну аллею,   де помилувались чудовими краєвидами та чудернацькими казковими персонажами.  На Старокиївській горі школярі  побували біля Історичного музею,  побачили залишки палаців перших київських князів та головного собору древнього міста – Десятинної церкви.

Згодом спустились на Поділ і подорож продовжилася під тисячолітніми кручами правого берега Дніпра, через численні літописні місцевості з чудовими ландшафтами.

По дорозі ми змогли побачити пам'ятник засновникам Києва – легендарним Кию, Щеку, Хориву і сестрі їх Либіді. Дізнались про  засновників Києва, про київських богатирів.

Після обіду діти побували на Майдані Незалежності,  пройшли по вулиці Інститутський (нині Героїв Небесної Сотні), шляхом тих героїв, які віддали своє життя за волю і свободу нашої України.

Учні разом з вчителями прогулялися по Маріїнському парку, де знаходяться резиденція Президента України – Маріїнський палац, а поряд розташована будівля Верховної Ради  та покаталися на одному з найулюбленіших видів транспорту киян – фунікулері.

Під час екскурсії школярі  дізнались про князів та князівен, про чарівність київських лісів і річок, про скарби та таємниці, які Київ зберігає вже кілька століть, тому, мабуть,  будуть  довго згадувати всілякі київські легенди та казкові історії.

Керівники екскурсії Боднар В.М., Боднар Г.Я., Курдина О.С та Шах Л.Т.