Бібрська ЗОШ І - ІІІ ст.

17:34 04.05.2017

Семінар-практикум «Формування інноваційного освітнього середовища ЗНЗ»

У середу, 26 квітня, у Бібрській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко пройшов семінар-практикум заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів Перемишлянського району на тему «Формування інноваційного освітнього середовища ЗНЗ». Семінар організований з метою відпрацювання практичних аспектів застосування інноваційних технологій у навчально-виховному процесі, визначення актуальності проблеми впровадження інновацій як пріоритетного завдання в період освітніх змін.

Відповідно до плану роботи семінару були реалізовані наступні блоки:

• організаційний - відкриття семінару, виступ С.Тарасюк, завідувача методичним кабінетом відділу освіти Перемишлянської райдержадміністрації.

• Інтерактивну хвилинку « Букет надій» провела Г. Гавінська, заступник директора з НВР

• презентаційний блок

Експрес-портрет навчального закладу. Управлінський проект  «Школа успіху як основа інноваційної діяльності школи», Г. Островерха, директор школи.

Відеоблок «Фаховий портрет сучасного вчителя», а також фрагменти креатив-кейсу «Інновації в дії»:

а) Моніторинг як інноваційний інструментарій нового стилю управлінської діяльності;

б) Про впровадження Всеукраїнського  науково-педагогічного проекту  «Інтелект України», представила  Г. Гавінська, заступник директора з НВР

Презентація дослідження «Уляна Кравченко: життя фрагменти», О. Довгаль, учитель української мови та літератури

• практичний блок передбачав відвідування учасниками семінару занять з метою ознайомлення із інноваціями, які застосовують учителі Бібрської школи у практиці уроку:

Урок-гра у1-А кл. Р. Сакаль, учитель початкових класів

Урок-репортаж  у 10-Б кл. «Патронеса школи від А до Я”, О. Чабан, учитель української мови та літератури

Урок-інтегрування природничих курсів  у 11-А кл. «Ядерна енергетика та сучасні проблеми екології в Україні»,  Н.Тимків, учитель фізики та астрономії

Відкрите засідання екологічного клубу. Презентація дослідницько-пошукового проекту «Україна без сміття!», О. Курдина, вчитель географії, керівник екологічного клубу

Опісля в актовому залі учасникам семінару представили інноваційні методичні фрагменти:

Ділова гра «Моделювання інноваційного освітнього середовища», Г. Гавінська, заступник директора з НВР

Майстер-клас «Використання квест-методу у практичній діяльності», О. Чубій, учитель хімії

Майстер-клас «Руханка від Петра Франка», В. Худа,  вчитель початкових класів

Тренінг  з формування комунікативних навичок, О. Довгаль, учитель української мови та літератури