21:03 22.11.2021

Тиждень STEM – проектів у початковій школі

З 15.11. по 19.11.2021р у початкових класах Бібрського ОЗЗСО І – ІІІст. ім. Уляни Кравченко проводився тиждень STEM – проектів.

ЩО ТАКЕ STEM-ОСВІТА?

S – science (наука)

T – technology (технології)

Е – engineering (інженерія)

М – mathematics (математика)

Цілком справедливо казати, що STEM – це найкраще освітнє рішення для сучасних фахівців у галузі техніки та технологій. STEM-освіта є невіддільною частиною концепції Нової української школи (НУШ), адже націлена не лише на здобуття знань, а й на одержання компетенцій.

Застосовуючи STEM із маленькими школярами, важливо не обтяжувати їх складними процесами та довгими поняттями. Ціль вчителя у STEM-освіті для школярів початкової школи – продемонструвати та максимально просто пояснити зв’язки між процесами, а також – посприяти самостійності в навчанні. Цим цілям якнайкраще відповідають досліди.