17:45 21.02.2021

Творчий звіт вчителя математики Мох Г.Є.

18 лютого відбувся творчий звіт вчителя математики Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. імені Уляни Кравченко Галини Євстахівни Мох.
Педагог ділилася своїм досвідом роботи із проблеми «Інтегрований урок як спосіб активізації пізнавальної активності школярів». Саме такий урок-кейс був представлений у 6-А класі з теми «Раціональні числа та охорона довкілля».
Діти охоче виконували математичні завдання трьох кейсів: «Завдання із екологічної безпеки», «Майбутнє лісу – у твоїх руках» та «Вода – це незмінна складова усього живого на планеті Земля».
А присутні на уроці мали змогу переконатися, що кейс – урок ефективно поєднує теорію з практикою і знання з компетенціями, служить ефективним засобом підготовки дитини до самостійного життя.