19:33 13.02.2021

День Безпечного Інтернету

У другий вівторок лютого відзначаємо День безпечного Інтернету. 9 лютого вчитель інформатики та класний керівник 5-Б класу Чабан Х.Й. провела квест "Подорож країною Інтернет".

Школярі виконували завдання на різних локаціях, ознайомилися із поняттями "нікнейм" та "фейк". Описували позитивні та негативні сторони соціальних мереж, розгадували ребуси та переглядали відеоролик.

Разом із учителем розробили правила безпечної поведінки в Інтернеті. За допомогою QR- кодів знаходили необхідні девайси для роботи за комп'ютером. Наприкінці заходу діти отримали приємні несподіванки- наклейки.

Безконтрольний доступ до інтернету може мати негативні наслідки для дитини. Тому ст. інспектор сектору ювенальної превенції Львівського районного управління поліції ГУНП у Львівській області капітан поліції Оксана Тиник довела до учнів 6-А класу Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко інформацію про основні правила безпечної роботи в інтернеті. Школярам роз'яснено, яку інформацію можна викладати в мережу, а яку не варто. З дітьми було обговорено різні ситуації з онлайн-ризиками для них та надано рекомендації як діяти, щоб уникнути їх.